MENU

Forum - WAKACJE/URLOP!!!

WAKACJE/URLOP!!!

WAKACJE/URLOP!!!

Gdzie spędzacie wakacje?

WAKACJE/URLOP!!!

Ja na początek skromnie zaczne:  mam ustawoo u na s w pracy caly lipiec wolny  jeszcze 20 czerwca jade z moim synem na wycieczke do Kazimierza n. Wisla,    od 17- 20 lipca Jezioro Myczkowskie  moje okolice Podkarpacie  - Bieszczady, Solina  a potem jeszcze pod koniec lipca Lancut .  Oby tylko pogoda i zdrowie dopisalo. 

Hej a skoro zalozyles watek to tez sie pochwal Robs!

WAKACJE/URLOP!!!

Mi w końcu od niepamiętnych czasów udało się wyrwać 2 tygodnie wolnego w pracy i wybieram się na nad nasze polskie morze. Mam nadzieje że pogoda dopisze i będzie baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ciepło. 

Re: WAKACJE/URLOP!!!


ronia 73:

Ja na początek skromnie zaczne:  mam ustawoo u na s w pracy caly lipiec wolny  jeszcze 20 czerwca jade z moim synem na wycieczke do Kazimierza n. Wisla,    od 17- 20 lipca Jezioro Myczkowskie  moje okolice Podkarpacie  - Bieszczady, Solina  a potem jeszcze pod koniec lipca Lancut .  Oby tylko pogoda i zdrowie dopisalo. 

Hej a skoro zalozyles watek to tez sie pochwal Robs!

 

 Tak na marginesie to też miałem w planach wypad w Bieszczady nad Soline pod namiot.

WAKACJE/URLOP!!!

Ostatnie trzy lata nad polskim morzem z czego dwa razy po 2 tygodnie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zimno  

ze swojej strony zycze ladnej pogody!!!