MENU

Forum - Wywiad psychologiczny

Wywiad psychologiczny

Wywiad psychologiczny

Szukam osoby która zgodziłaby się spotkać i porozmawiać ze mną o tym jak radzi (albo poradziła) sobie z chorobą. (Najlepiej z Krakowa lub okolic albo w niedługim czasie planującą przyjazd do Krakowa). Problemy osób jednoocznych leżą gdzieś daleko poza świadomością "zwykłych" ludzi, przekonałam się o tym czytając to forum. Studiuję medycynę (III rok) i jako zaliczenie z Psychologii lekarskiej mam za zadanie przeprowadzenie takiego wywiadu - ale nie chcę wpadać do szpitala i brać kogoś "z łapanki", kto nie miałby na to ochoty, ale czułby się przyparty do muru. Chciałabym, żeby osoba z którą porozmawiam czuła się komfortowo i dlatego piszę z taką prośbą na forum.

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania/wątpliwości na forum lub drogą mailową ( truskawki100@o2.pl ) Proszę o kontakt na ten adres.

Myślę że taka rozmowa może być cenna dla obu stron!

Wywiad psychologiczny

Mieszkam w Lublinie , troche mi daleko do Krakowa- chęnie udzieliłbym takiego wywiadu...Może przez Skypa?

Pozdrawiam.

Wywiad psychologiczny

Bardzo dziękuję Panu za naprawdę owocny wywiad oraz wszystkim osobom które napisały do mnie na maila za zainteresowanie! Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję że kiedyś będę mogła się odwdzięczyć :)

Wywiad psychologiczny

Miło sie gadało.Dzięki.