MENU

Forum - Wrocław

Wrocław

Wroław

mam takie pytanie. jest ktos z wroclawia co ma problem,ze nie widzi na oko?? jak tak to prosze niech sie wpisze :)

Wrocław

Hej!!

Serdecznie witam, ja jestem z Wrocławia!

Wroław

aha :).a ile masz lat ?:>,fakt ze kobiet nie powinno sie pytac,ale.. ;p.bo mozna kiedys sie spotkac,zobaczyc jak to jest 2giej osobie co nie widzi ;/

Wroław

Jestem sporo starsza od Ciebie,mam 29 lat.

Wroław

Starsza ale nie dla mnie:)w sumie moj przedmówca nasuną mi pomysła z ''piraci poznajmy się ''zwłaszcza ciekawi mnie rozmowa oko w oko ;)

Mam nadzieje,że się nie obrażasz jak lekkim żartem hihram z piratów chyba mogę w końcu sam nim jestem !:)

Wroław

hehe nie;p,ale nawet nigdy mi na mysl nie naszedl ten zwrot "piraci ";d

Wroław

Spoko, nie należę do osób obrażalskich.Umię się śmiać sama z siebie i swojej niepełnośprawności.A tak na marginesie, w stosunku do siebie uzywam innego sformułowania niż pirat : - ))

Wroław

A jakiego o ile to nie tajemnica?Jeśli tajemnica a postanowisz się ze mną nią podzielic zawsze możesz napisac na mojego maila(jest w profilu)Pozdro Kamil

Wroław

Kamil, przeniosłam Twoją informację do tematu, który zacząłeś o autach z kierownicą po prawej stronie.

Wrocław

Sama o sobie mówię ślepaczek :-))

Wrocław

Wolę pirata to takie mniej obrażliwe i troszkę komiczne a nie ślepaczek to już bym wolał chyba krecik ;) ale jak zwał tak zwał tylko nie wołaj tak do mnie!;)

Wrocław

ja tam bardzo nie lubie sformulowania cyklop ;p ;/

Wrocław

Jak byłem mały, to koledzy mojego starszego brata, mówili na mnie Jednooki bandyta hehe xD

Wrocław

Ja mówię tak o sobie a nie o innych!!!!