MENU

Forum - solarium

solarium

solarium

mam pytanie chciałabym pujsć do solariu ale boje sie ze wzgledu na oczy ze mi to zaszkodzi tym bardziej że widze tylko na jedno i kiedyś miałam też skaze białkową czy to majakis wpływ na solarium czy moge iść bez problemu??

solarium

Anastazjo, myślę, że o to trzeba zapytać lekarza, nie nas...

solarium

solarium

dobrze jak będe coś wiedzieć to dam znac :)

solarium

Ja bywam czasem na wiosne w solariach , nigdy nikogo nie pytalam czy wolno pod katem okulistycznym.  Zakladam okulary ochronne i dodatkowo mam zamkniete oczy.  Robie kilka krotkich wizyt po 5 min. Taka moje doswiadczenie w tym temacie.

Pozdrawki!

solarium

 dziękuje ronia :) pozdrawiam

solarium

no tak ale co z tymi miejscami gdzie masz okulary nie będzie widać póxniej róznicy??

solarium

Re: solarium


Anastazja:
no tak ale co z tymi miejscami gdzie masz okulary nie będzie widać póxniej róznicy??

 

Z tego co wiem to raczej powinno sie zawsze zakladac okulary a ja potem ubieram swoje okulary ktore mam zawsze wiec ewentualne roznice pokryja moje oprawy. Poza tym okulary solariowe maja szkielka jak okulary plywackie albo mniejsze. Glowe daje ze uzywasz pudrow , podkladow itp. wiec pokryjesz roznice makijazem.

solarium

wsumie racja dziękuje ronia :)

solarium

solarium jest niezdrowe,bo głęboko ociepla skórę...co może doprowadzić do powstania nowotworu...ja byłam kilka razy,ale już nie ryzykuję!gdyby to usłyszał okulista to już widzę jak się na mnie drze,dermatolog się zdenerwowała bardzo gdy jej wspomniałam o solarce;)

solarium

Chcę zapytać Was czy mając wszczepiony implant mozna korzystac z solarki-oczywiscie  okularach ochronnych ?Za odp. z góry wielkie dzięki, pozdrawiam

solarium

Powiem Wam szczerze że w internecie czytalam ze osoby po nowotworach nie powinny chodzic na solarium. Nawet moja okulistka kiedys mi powiedziala ze nie mozna ( podobno nawet nie mozna opalac sie na sloncu!! ;(  )  .Na solarium nie chodze ale w wakacje zawsze zakrywam cala glowe przed sloncem jesli mam zamiar sie opalac.

solarium

Ja czesto chodze na solarium i nie zakladam olularow ochronnych,

Ale caly czas mam zamkniete oczy. Jak narazie nic sie nie dzieje z moim zdrowym okiem:)

Pozdawiam