Wypadek i utrata wzroku w jednym oku

Witam ponownie wszystkich.

Szukam wśród was porady może ktoś coś podpowie.

sporo czasu temu miałem wypadek pracując na budowie wpadła mi zaprawa murarska z wapnem do oka konsekwencja tego była utrata widzenia w lewym oku poparzenie oka i szereg zabiegów między innymi na zaćmę, jaskrę i nawet naszycie wychodowanego nabłonka pobranego ze zdrowego oka. To wszystko spotkało mnie w Polsce.

gdy Nie widziałem poprawy szczerze mówiąc zrezygnowałem z dalszego leczenia wykładów do szpitali i ciągłego szukania lekarzy i płacenia za wizyty u specjalistów. Wyjechałem do Londynu i tu żyje już dość długo.

Zastanawiam się czy komuś z was jakiś lekarz pomógł odzyskać widzenie po oparzeniu oka bo chyba nie ma takiej możliwości.

Moze w Londynie są tacy specjaliści? Od dawna wiem o szpitalu Moorfield jednak nie mam odwagi tam isc gdyż boje się ze zaszkodzi to mojej aktualnej pozycji w pracy. Nie wiem jak wy ale ja się z tym ukrywam ze nie widzę na jedno oko i staram się żyć normalnie jak każdy inny.

widzialem na tym forum kilka osób mieszkających w Londynie może ktoś coś podpowie czy jednak warto spróbować jeszcze raz udać się do specjalisty? W sumie minęło kilka dobrych lat od mojej ostatniej wizyty w Polsce  wiec może są już jakieś nowe techniki na wyleczenie?

 

ok to tyle puki co jeśli ktoś ma chwile to zapraszam do rozmowy.