MENU

Forum - Aktywnosc fizyczna po usunieciu oka

Aktywnosc fizyczna po usunieciu oka

Aktywnosc fizyczna po usunieciu oka

Witam. W srode 27 lipca minie u mnie miesiac czasu od operacji usuniecia oka. Chcialem zapytac czy orientujecie sie po jakim czasie mozna podjac jakas delikatna aktywnosc fizyczna,jakas przejazdzka na rowerze np. Wiem ze na silownie na przyklad to dosyc dlugo trzeba jednak czekac bo to zupelnie inny wysilek,inny rodzaj,ale tak jak pisalem jakas lekka przejazdzka.Co myslicie,ktos cos podpowie?:)

Aktywnosc fizyczna po usunieciu oka

Na swoim przykladzie moge Tobie powiedziec,ze po 2 mc od usuniecia galki ocznej jezdzilem na rowerze np po 10-15 km,po 3 miesiacach od operacji wrocilem na silownie,teraz jestem prawie pol roku po operacji,leca juz ciezkie treningi na silce,rower,bieganie,plywanie.Sam musisz wyczuc,nawet dr Haszcz mowil mi jak pytalem,ze po 2-3 mc jest pelne wygojenie i moge robic wszystko.Pozdrawiam 

Aktywnosc fizyczna po usunieciu oka

Dzieki za odpowiedz :) na razie przez ten pierwszy miesiac staralem sie ogolnie uwazac,ale takie siedzenie na tylku juz troche irytuje i wlasnie zaczalem myslec pomalu nad jakims rozruszaniem sie.A powiedz jeszcze u Ciebie ten rowerek to stacjonarny byl czy ogolnie gdzies w teren?