MENU

Forum - Wiosenna alergia a oczodol po implantacji.Prosze o pomoc.

Wiosenna alergia a oczodol po implantacji.Prosze o pomoc.

Wiosenna alergia a oczodol po implantacji.Prosze o pomoc.

Witam,

 Ponad 2mc temu mialem przeprowadzona implantacje i wszystko bylo dobrze do momentu az dostalem alergii,ktora zreszta mam co roku  okresie wiosennym kiedy pyla jakies drzewa.Zaczely mnie swedziec oczy,lzawic,zapchany nos itp. I teraz pojawila sie zoltawa wydzielina,dosc gesta,a wczesniej tego nie bylo.Bylem u alergologa,dostalem tabletki,krople do oczu,ktore zakraplam tylko do zdrowego oka,do oczodolu po implantacji nie zakraplam.Czy ta wydzielina to cos normalnego?utrzymuje sie to juz kilka dni,leki na alergie nie do konca sie jeszcze rozkrecily.Czy ktos z Was mial alergie?spotkal sie z takim czyms.Z prawego oka tez cos tam cieknie,ale delikatnie w porownaniu do lewego oczodolu,chociaz po nocy i jedno i drugie sa poklejone.Meczy mnie to bo nie wiem czy wszystko w porzadku,czy to nie wplywa jakos negatywnie na implant czy tez na szklana epiproteze.Wczesniej przed ta alergia bylo ok,nic nie wyciekalo,przy przemywaniu raz na dobe bylo tylko troszeczke takiej łzawej wydzieliny.Pozdrawiam 

Wiosenna alergia a oczodol po implantacji.Prosze o pomoc.

Ja walczę z reakcjami moich oczu wiosną i latem, gdy jest mnóstwo kurzu, pyłków i innego dziadostwa. Staram się: płukać w miarę często oczodół solą fizjologiczną, a w razie problemów tabletki przeciw alergii i Floxal. To zazwyczaj pomaga. Jak problem się za bardzo rozkręci, to oczywiście wizyta u okulisty.