MENU

Forum - Pytanie odnosnie konformera

Pytanie odnosnie konformera

Pytanie odnosnie konformera

Witam,

Jak Wam szlo wyjmowanie i zakladanie konformera samemu na poczatku?ja dzis robilem to pierwszy raz sam i zdecydowanie gorzej bylo go zalozyc,jakos sie udalo,ale mam wrazenie,ze cos mnie delikatnie uwiera w zewnetrznym kaciku.Otrzymam jakas porade?jak sobie radziliscie?w ogole jest mozliwosc,zeby zle zalozyc taki konformer?wydaje mi sie to niemozliwe 

Pytanie odnosnie konformera

Witaj  

 na początku pomagała mi mama potem maz a obecnie sama i nie wyciągam konformera codziennie np: wczoraj go wyciągałam i był czysty :)  po włożeniu tez odczuwam leki dyskomfort mam wrażenie ze mnie uwiera ale to uczucie mija po paru sekundach.Gdybys założył go zle uwierałby cię w oku  Mam pytanie umawiałeś juz gdzies sie na wizyte do protetyka ???

Pytanie odnosnie konformera

Ja wyciagam go rano i wieczorem,ale np dzis po nocy bylo troszke zoltej wydzieliny,moze nie jakos specjalnie duzo...mnie uwieraod zewnetrznej strony,nie jakos bardzo,ale odczuwam lekki dyskomfort,w srode bedzie 2 tyg od operacji,ale to wszystko jest jeszcze lekko spychniete,wydaje mi sie,ze gorna powieka tez jest spuchnieta,to normalne?tez tak mialas?do Pana Meyera jestem umowiony na 30 maja,ale prawdopodobnie przyjedzie tez jakos w polowie kwietnia jesli beda chetni,a podobno sa wiec dokladnie bede wiedzial pod koniec lutego lub na poczatku marca

Pytanie odnosnie konformera

Wiesz co przez pewien okres czułam leki dyskomfort w rogu oka takie chodzby Klocie ale z czasem to przeszło , powieke miałam spuchnięta moze do tyg po operacji a ze opuchlizna występuje dłużej to moze to zależy od tego w jakim stanie było oko usuwane ...mnie bardzo szybko zeszła opuchlizna z oka i siniak musisz dac temu wszystkiemu czas bo to jednak była operacja usunięcia oka a co do wydzieliny nawet do dzisiaj z tego oka rano mam zaschnięta tak chodzby wydzielinę ale lekarz mowil ze to normalne przypuszczam ze jak założę za tydzień ponad epiproteze to tez pojawi mi sie prawdopodobnie ropa z tego ona bo taka bedzie jego reakcja na początku na pojawienie sie epiprotezy. 

Pytanie odnosnie konformera

Konformer nadal mnie uwiera w zewnetrzna czesc ta przy skroni i wydzieliny tez jest troszke i rano i wieczorem przy zdejmowaniu,teraz ma bezbarwny kolor.Zakladajac konformer ta bardziej zaokraglona strona dajesz w kierunku spojowki,a ta bardziej ostra w kierunku skroni tak?

Pytanie odnosnie konformera

Tak zakładam konformer jak ty, wiec dziwi mnie sytuacja ze on Cie uwiera poniewaz ja nie czuje go w ogóle 

Pytanie odnosnie konformera

Jednak bylo to przez opuchlizne po operacji,teraz juz konformer mnie nie uwiera,czasami czuje tylko taka suchosc w oku,powieka tez zaczyna sie zmniejszac