MENU

Forum - Odwołanie od decyzji ZUS

Odwołanie od decyzji ZUS

Odwołanie od decyzji ZUS

Byłam parę dni temu na komisji ZUS składałam na rentę socjalną niestety nie dostałam decyzjja odmowna oto uzasadnienie pani orzecznik: zostało wydane orzeczenie na podstaw - dokumentacji z przebiegu leczenia akta ZUS kart informacyjnych leczenia szpitalnego w okresie : 2000 do 1995, 1996, 2013 , 2015 r - wyników badań dodatkowych. Zaświadczenia specjalistów. Przy ocenie niezdolności do pracy uwzględniono . tak to ujęła orzecznik Na podstawie badania przedmiotowego i posiadanej dokumentacji , badana 26 letnia Z LICZNYMI SCHORZENIAMI , stabilnym nadciśnieniem, skoliozą kręgosłupa i innymi schorzeniami jak w rozpoznaniu nie powodują całkowitej niezdolności do pracy. ZASTANAWIAM SIĘ CZY SIĘ ODWOLAC OD tej decyzji odwoływał się ktoś jak takie odwołanie napisać Proszę o pomoc

Odwołanie od decyzji ZUS

Tak ja się odwoływałem choć nic nie wskórałem i teraz czekam na decyzję sądu to powiem ci tak:

musisz napisać sprzeciw nie odwołanie bo odwołujesz sie do sądu.  Po drugie musisz napisać że np. twoim zdaniem lekarz który cię badał był nie kompetentny wobec ciebie i nie zauważył jeszcze tego czy tamtego. Wykaż że przeoczył kilka spraw, zbierz nowe dokumenty i Powodzenia Życze.

Odwołanie od decyzji ZUS

Ja nie mam tylko oka od 6 roku zycia  ale o rente  socjalna staralam sie chyba z 10  lat Wygladalo to tak ze za kazdym razem byl to stopien umiarkowany Czekalam 3- 4 lata i skladalam papiery na komisje od nowa W1998 dostalam poraz pierwszy  stopien umiarkowany na rok a po roku juz na stale . W moim przypadku w tym drugim oku mam wade wzroku ktora nie rokuje poprawy i pewnie dlatego w koncu dostalam stopien umiarkowany na stale .