MENU

Forum - jaka praca dla mnie?

jaka praca dla mnie?

jaka praca dla mnie?

Witam jestem Karol o mam 18 lat i myślę nad pracą tylko mam ograniczenie nie widzę na jedno oko, nie rozwinięta siadkówka, jaką praca była by dla mnie dobra . Marzę być Policjantem ale z okiem mogę zapomieć :(

jaka praca dla mnie?

Trudny temat. Wiele osób z nas ma taki dylemat.

jaka praca dla mnie?

Trudno powiedzieć jaka praca jest odpowiednia. Ja swego czasu pracowałem w sądzie tylko, że nikt nie wiedział, że nie widzę na jedno oko. Tak naprawdę dużo chyba zależy konkretnie od wady. Wiem, że niektórzy np. mają ograniczenie co do pracy przy komputerze, gdzie ja np. nie mam z tym problemu. Musisz ustalić (jeżeli tego nie wiesz) jakie dokładnie masz ograniczenia co do np. właśnie wspomnianej pracy przy komputerze etc.      

jaka praca dla mnie?

W końcu udało mi się znaleźć idealne zajęcie dla siebie, a co to jest? a już wam mówię własna produkcja kosmetyków, takich jak: kremy, maseczki, peelingi a teraz chcę stworzyć niepowtarzalny szampon do włosów. Każdą próbkę zlecam do badania i oceny bezpieczeństwa to tego laboratorium http://ekolabos.pl/ poleconym przez znajomego i jestem zadowolona z ich pracy.