MENU

Forum - Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat

Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat

Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat

chodzi o to,że w moim przypadku mogą mi po prostu przeszkadzać w chodzeniu.Nie rozumiem tego pojęcia,co to znaczy?

Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat

Najlepiej spróbuj sama czy ci nie będą przeszkadzać.

Różne są opinie, ale one nie zawsze są prawdziwe.

Jednooczni nie mogą jeździć motorem. Dlaczego?

Nie wiem, bo jakoś na rowerze jeżdżę tyle czasu i nic mi się nie dzieje.

Dlatego najlepiej jak założysz pochodzisz tam i spowrotem i sama stwierdz czy ci w czymś przeszkadzają...

Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat

-nadzieja-Dziękuję Ci za podpowiedz,spróbuję tak zrobić.Też jezdziłam kiedyś z jednym widzącym okiem na rowerze(teraz raczej już nie)Ale nigdy nie wiedziałam,że motoru nie może prowadzić jednooczny-(A to dlaczego?czy mi ktoś z Was może odpowiedzieć bo to interesujący temat-pozdrawiam ewa...

Re: Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat


ewaceha:
-nadzieja-Dziękuję Ci za podpowiedz,spróbuję tak zrobić.Też jezdziłam kiedyś z jednym widzącym okiem na rowerze(teraz raczej już nie)Ale nigdy nie wiedziałam,że motoru nie może prowadzić jednooczny-(A to dlaczego?czy mi ktoś z Was może odpowiedzieć bo to interesujący temat-pozdrawiam ewa...

 

 

Nadal mogę się założyć, że nie sprawiło by Ci to problemu (jazda na rowerze). Nie wiem dlaczego nas tak ograniczają i nie możemy zrobić sobie np. prawka na motor MarszczÄ� brew bez sensu, bo tak naprawde jestesmy normalni i potrafimy wiele...czasami wydaje mi się, że więcej niż człowiek, który widzi na dwoje oczu...

Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat

-nadzieja-pewnie problemu by nie było,wsiąść na rower rozpędzić się i wylądować gdzieś w rowie.Mam kłopoty z błędnikiem,więc od czasu do czasu występują zawroty głowy.Czytałam,że Twoim hobby jest rower.Dobre dla kondycji,jezdzij jak długo się da-powodzenia w wycieczkach,ale dalej nie rozumiem dlaczego nie można jednoocznym jezdzić motorem.Przecież muszka może wpaść do oka podczas pieszej wycieczki teżZaskoczenie...

Re: Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat


ewaceha:
-nadzieja-pewnie problemu by nie było,wsiąść na rower rozpędzić się i wylądować gdzieś w rowie.Mam kłopoty z błędnikiem,więc od czasu do czasu występują zawroty głowy.Czytałam,że Twoim hobby jest rower.Dobre dla kondycji,jezdzij jak długo się da-powodzenia w wycieczkach,ale dalej nie rozumiem dlaczego nie można jednoocznym jezdzić motorem.Przecież muszka może wpaść do oka podczas pieszej wycieczki teżZaskoczenie...
 
Błędnik...hmmm ja nie mam z nim problemu...moze sobie właśnei odpowiedziałaś..bo niektórzy mają problemy  błędnikiem i może dlatego na motor tez nie

 

 

Może ktoś mi odpowie-chcę kupićokulary dwuogniskowe,ale słyszałam różne opinie na ten temat

Mój znajomy ma prawko na motor, kupił sobie już kolejny i zwiedził na nim pół Europy.
Ma protezę prawego oka - kilka lat temu oberwał kawałkiem drewna. skutecznie.
ale spokojnie sobie na motorze radzi :)