MENU

Forum - wazne pytanie!!

wazne pytanie!!

wazne pytanie!!

czesc ja juz wczesniej pisalam ale sie przypomne moj chlopak stracil w marcu wzrok w prawym oku w wyniku wybuchu petardy.Z ta galka jest ok  jesli ok mozna nazwac zanik jej no ale jest dobrze pod tym wzgledem ze nie ma zadnych stanow zapalnych ale jest jeden problem z czym wlasnie zwracam sie do was od dwoch dni zaczelo go szczypac lewe oko czuje jakby mial je zmeczone .Mam podejrzenie ze to moze byc przez to ze caly czas od wypadku nosil okulary zerowki ale z cala gama filtrow. dwa dni temu musielismy oddac je do naprawy bo sie uszczerbily.Powiedzcie mi moze wlasne mieliscie cos podobnego? czy lepeij jechac do lekarza bo cos zaczyna sie dziac z lewym okiem ?

wazne pytanie!!

czesc niewiem dokładnie co ci napisać moge tylko podać swój przypadek.Gdy utraciłem lewe oko prawe też ucierpiało i lekarze zalecali okulary bo widziałem zle ,nie widziałem nawet dużych liter z bliska, ale nie nosiłem nic tylko czekałem na naturalne wygojenie dziś mineło już 18 lat i dalej nic nie nosze widze dobrze .Owszem czasem oko jest zmeczone czasem nawet szczypie, ale myśle nawet mając dwoje oczu mogą one sie zmęczyć.A może trzeba poprostu odczekać tydzień bez okularów może to skutek ich nie noszenia i reakcja na zmiane .A może oko sie zmieniło i trzeba zmienić szkła na inne.A póki co kupić krople na zmeczone oczy(zapytać w aptece)i tak ja myśle ale niewiem czy to recepta na sukces ...spróbować nie zaszkodzi..