MENU

Forum - SIŁOWNIA a oko

SIŁOWNIA a oko

SIŁOWNIA a oko

Witam w kwietniu tego roku miałem usunięte oko z wszczepieniem implantu. Czy można iść na siłownie ? ktoś miał podobny problem lub nad tym się zastanawiał ? proszę o jak najszybszą odpowiedź

SIŁOWNIA a oko

Witaj.wydaje sie,ze implant i silownia sa nie do pogodzenia,intensywny wysilek fizyczny chyba nie jest wskazany.

SIŁOWNIA a oko

W wieku 8 lat straciłem oko, mniejwięcej w wieku 15 lat zainteresowałem się amatorskim podnoszeniem ciężarów. Robiłem to wbrew wszystkim radom, w miarę systematycznie przez jakieś 27 lat. I nadal od czasu do czasu schodzę do swojej małej siłowienki. Kiedyś dawno temu, fajna lekarka powiedzała że za wcześnie zacząłem dźwigać i przez to jestem niższy z 5 cm, doradziła mi też abym wybrał pomiędzy kolarstwem a ciężarami bo mam typowe dla dużych wysiłków zgrubienie lewej komory serca. Nigdy z powodu uprawiania sportów nie miałem kłopotów ze wzrokiem. Nigdy nie łykałem koksu i nie przesadzałem z intensywnością. Jak tomówią sztuka dla sztuki albo raczej dla przyjemności. Teraz moja rada.  Skonsultuj się z jakimś logicznie myślącynm lekarzem i zaczerpnij opinii. Każdy taki przypadek jest inny. Moim zdaniem trzeba z siłownią poczekać ze 2 lata

Pozdrawiam