MENU

Forum - Mały problem

Mały problem

Mały problem

witam. mam 17 lat.stracilem oko w wieku 8 lat.wlecialy mi iskry w oko,przez co stopila m isie siatkowka i nawet 4 operacje w zaden sposob nie pomogly.od dluzszego czasu oko jest biale ( tzw bielmo ) i czuje duzy dyskomfort idac gdzies na miasto.Niedawno kupilem sobie roczna soczewke ,ktora kosztuje rzedu 1200pln,jednak po pewnm czasie na oku zrobila mi sie jakby 'blizna' i teraz nie moge dlugo nosic soczewki,poniewaz oko robi sie czewrone i strasznie mnie piecze.Chcialbym sie zapytac ile kosztuja implantay bioceramiczne lub hydroksyapatytowe tak jak to autor tej strony napisal w "Moja historia"??z gory dziekuje za odp

Mały problem

Witam serdecznie.Nieznam odpowiedzi na Twoje pytanie ,ale prosze napisz gdzie zalatwialeś soczewke (z tego co zrozumialam,to masz soczewke z czarną żrenicą)pisalam juz na forum z prośbą o jakieś namiary,ale jak na dzien dzisiejszy nikt mi nie odpowiedzial.                                                                                                                                                     Pozdrawiam.

Mały problem

a ja zalatwilem we wroclawiu.w sumie tutaj mieszkam to mam blisko.u jednego okulisty bylem i on mi "sciagnal" z Anglii,zaplacilem 1200.tylko teraz mam taki problem ze strasznie piecze jak nosze ja ok 5h

Mały problem

Nie wiem gdzie ty wyczytałeś że to są implanty bioceramiczne ja w sumie sam mam implant ale nie wiedziałem nawet że noszą takie nazwy. Hm jest kilku lekarzy którzy np wykonuja implantacje pierwotną czyli usuwają gąłke oczną wstawiają implant po np miesiącu idziesz do protetyka on ci robi epiproteze. Jeśli oczywiscie komplikacje cię nie dopadną ja np po wtórnym implantowaniu juz niebawem rocznica będzie od kiedy wszczepiony został mi implant i jeszcze nie mam epiprotezy czyli chodze z plastrem na oku.Ale osoby po pierwotnym implantowaniu czyli usunięciu gałki i wstawieniu implantu  tak w ciągu 2 miechów już będziesz mógł śmigać z epiprotezą która będzie się ruszała podobnie jak zdrowe oko ale to tez nie jest gwarancją bo jak wystąpią komplikacje to rówie podobnie może byc jak w moim przypadku. W topicach na forum jest kilku taich lekarzy wymienionych jak Haszcz,Jaworski hm więcej nazwisk nie pamiętam.