MENU

Forum - Pomóżcie proszę! czy ktoś zna taki przypadek?

Pomóżcie proszę! czy ktoś zna taki przypadek?

Pomóżcie proszę! czy ktoś zna taki przypadek?

Witam wszystkich. Dopiero znalazłam ten portal, szkoda, że tak późno. Mój problem wygląda następująco:

7 lat temu miałam wypadek - szkło w oku. Zacytuję epikryzę: "Przy przyjeciu mnie do szpitala stwierdzono rozległą ranę przenikającą oka obejmującą spojówkę, twardówkę, rogówkę z wypadniętą tęczówką. W trybie pilnym, w znieczuleniu ogólnym przeprowadzono zabieg operacyjny: repozycja tęczówki, zszycie rany rogówki, twardówki i spojówki"

Bardzo długo nie widziałam nic na to oko, później zaczęłam rozróżniać jasno ciemno, w końcu zaczęłam widzieć jednak mam astygmatyzm no i największy mój problem teraz to blizna przez pół gałki. Jak wychodziłam ze szpitala lekarka powiedziała, że z taką blizną to tylko poród przez cesarskie cięcie, bo blizna może się rozejść. Oczywiście co to dla mnie przecież i tak nie chcę dzieci :P Jednak okazało się, że będę miała dziecko, niebawem rodzę i moje pytanie jest takie czy któraś z Was, Waszych znajomych i krewnych miała tego typu bliznę na gałce i jak zatem rodziła? jestem bardzo ciekawa, bo chciałabym naturalnie no ale nie będę się z naturą biła na klaty :P Nie chodzi mi o sam astygmatyzm, bo wiem, że to też jest wskazanie do cc. Pytam czy są tu jakieś przypadki mam lub ciężarnych z blizną jak ja? Oczywiście do okulisty idę juz za tydzień ale chcę poznać jak to było u innych :) :)

Pomóżcie proszę! czy ktoś zna taki przypadek?

Nikt mi nie pomoże? jakie mam szanse na naturalny poród? jak było z Wami? Jest tu ktoś taki? Płaczę