MENU

Forum - pocieszenie i zycie 17 latka

pocieszenie i zycie 17 latka

pocieszenie i zycie 17 latka

Witam. Mam 17 lat mialem wypadek na lewe oko w wieku 16. Uderzenie pilka w oko. Na lewe oko widze bokiem odnosa dolem i gora do 5m w srodku czarna plama, poniewaz na siatkowce sa blizny. Na poczatku sie zalamalem, Pani profesor powiedziala mi, ze nie ma szans abym cwiczyl na w-f gral w pilke itp. Po roku czasu udalem sie do Pana profesora Ktory przyjmuje w Psarach i powiedzial, ze jedynym ratunkiem dla mnie.jest przeszczep siatkowki, ktory narazie jest nie wykonywalny. Pan profesor powiedzial, ze trzeba zyc normalnie. Powrocilem do.sportu imprez itp. Zyje normalnie, nie widze juzbroznicy jak bylo przedtem a jak.jest teraz. Obecnie chodze Na treningi do Klubu LECH POZNAN. W zyciu trzeba sie starac i jednoocznosc nie jest koncem swiata. Wedlug mnie zyje sie normalnie itp. Przepraszam za bledy ale pisalem na telefonie i autobusie:D Natchlo mnie xD

pocieszenie i zycie 17 latka

Masz racje:) trzeba żyć. Ja nie widzę od dziecka. jednak wszystko ma czemuś służyć. Myślęśmiech, że to również:) Pozdrawiam

pocieszenie i zycie 17 latka

Część mam do ciebie pytanie tez mam problem ze wzrokiem między innymi mialem zapalenie nerwu wzrokowego okulistyka na pograniczu z neurologiem zajmowali sie moją sprawą widzę podwójnie niewiem tez czy inna nazwa tego to neuropatia nerwu wzrokowego chcialem cie zapytać jak sobie z tym radzisz moje gg 12836950 email izaginek@poczta.fm proszę cię o kontakt też bym chcial sie dowiedzieć jak sobie dajesz rade z tym na codzień pozdrawiam :)