MENU

Forum - Opaska na oko

Opaska na oko

Opaska na oko

Witam.

Szukam opaski na oko dla mej drugiej połowy.

Niestety moje poszukiwanai nie odnoszą rezultatu :(. Wszędzie są takie obrzydliwe materiałowe, które oko gniotą a my potrzebujemy takiej czarnej z tworzywa sztucznego.

Znacie może jakieś adresy, gdzie można takie cuda dostać czy mam szukać w sklepach ze śmiesznymi rzeczami?

Pozdrawiam

Re: Opaska na oko

Można spróbować kupić tu:

http://www.eyepatchstore.com

Nie znam polskich adresów. 

Opaska na oko

... opaski proponowała Kornelia tutaj na forum, przypuszczam że szukacie czegoś bardzo estetycznego w czym Twoja kobieta mogłaby się pokazywać normalnie. Przepaski jeżeli nie jest to mus, nie wyglądają niesetety efektownie- sugeruję delikatny opatrunek - zapewniam że nie wymaga ciągłego tłumaczenia obcym - kto inteligentny rozumie że oko jest chore. Mam doświadczenie:) noszę opatrunek 10 lat i kupowałam cuda za granicą. Dla ludzi opaska to - brak oka a to  niestety wzbudza większe zainteresowanie i wścibstwo. Pozdrawiam

Opaska na oko

Chodzi nam właśnie o to by nie był to opatrunek lecz elegancka opaska :)

Chyba jednak zamówię jakieś ze sklepu z przebraniami bo innego rozwiązania nie widzę. U okulisty mieli oczywiście ale jedną i nie wiedzieli gdzie takie można kupić :(

Opaska na oko

Elegancka opaska:) , oczywiście  zawsze warto szukać czegoś najbardziej optymalnego. Ja przez 10 lat nie znalazłam. Pozdrawiam i dalej podtrzymuję swoją wersję jeśli chodzi o dobre samopoczucie i jaknajmniejsze ryzyko zaczepek.

Opaska na oko

Znaleźliśmy w Berlinie. 1,50 euro za sztukę na początek wystarczy. Obecnie oje Kochanie ma zapalenie oka i lezy w szpitalu. Mam nadzieję, że to oko wyleczą i będzie dobrze.

Opaska na oko

Gdzie można kupić elegancką opaskę?

Opaska na oko

Ja niestety nie podjęłam się tematu, ponieważ moja Mama ma swoje obowiązki zawodowe, chociaż mierzi mnie ten problem, bo jednak ludzie szukają innych opasek niż ta ze sklepu jak dla kombatanta wojennego w kolorze czarnym .

Polecam wybranie sobie modelu TUTAJ, zakupienie materiału i pójście do krawcowej. Ostatecznie, jesli nikt Wam nie będzie chciał uszyć, piszcie do mnie, Zmuszę Mamę :)))))

 

 

Opaska na oko

Można gdzieś kupić jakiś opatrunek na oko? tylko nie dla dzieci

Opaska na oko

Opaska na oko

Ja zamawiam opaski u znajomego szewca, są nieźle uszyte i ze skóry. potrzrebującym proponuję wyciąć szablon z papieru, i zamówić u jakiegoś znajomego szewca. Taka opaska wystarcza na jakiś rok codziennego użytkowania. W zasadzie nie ma żadnych przeciwwskazań do noszenia takiej opaski, ale czasem może wystąpić odparzenie skóry.Koszt to jakieś 35-40 zł.

Pozdrawiam

 

Opaska na oko

Odświeżam trochę temat :).
Jak zaopatrujecie się na noszenie takiego opatrunku który wkleiła Kornelia.
Niestety soczewka protetyczna na moim oku nie chce się przystowsowa (boli oko po noszeniu, szczypie, drapie), stąd pomysł na taki oto opatrunek :).
Najgorsze jest światło... strasznie razi i ciężko z tym żyć, a tak byłby święty spokój.

Co o tym myślicie ?
Czy ktoś nosi taki opatrunek ?

Opaska na oko

Ponawiam pytanie :) Nikt nie pomoże :P ? A decyzje już podjąłem, będę nosił taki oto opatrunek :)

Re: Opaska na oko


Alan:
Ponawiam pytanie :) Nikt nie pomoże :P ? A decyzje już podjąłem, będę nosił taki oto opatrunek :)

 

 Witam.

Wiem, że trochę czasu upłynęło ale myślę, że warto kontynuować temat. Jeśli chodzi o opatrunki to zależy od  każdego indywidualnie, dla mnie są za małe niestety. Zakupiłem ostatnio opaskę na oko

http://www.zyjlatwiej.pl/search.php?search_query=opaska+na+oko 

 

w te mrozy dobra sprawa, jest wypukła i nie uciska oka. Trzeba się tylko przyzwyczaić do reakcji ludzi czasami bywają śmieszne a czasami niemal niebezpieczne, opatrunek wzbudza mniejsze zainteresowanie.