MENU

Forum - Szukam kogoś do pogadania :D

Szukam kogoś do pogadania :D

Szukam kogoś do pogadania :D

Mam 13/14 lat, kiedy byłam mała miałam nowotwór, przez to teraz zamiast jednego oka mam protezę. Chętnie popisałabym z kimś, miej więcej w moim wieku, kto ma podobne problemy co ja :) 

Misty2807@wp.pl

nr. Gadu-Gadu: 12622148

Szukam kogoś do pogadania :D

Czesc ! Co prawda nie jestem w Twoim wieku,ale moja corka ma tyle samo lat co Ty. Problem jednoocznosci zna dobrze, bo ja jestem jednooczna, a ona wie wszystko. Gdybys chciala, to podam jej Twoje gg? Jesli jednak wolisz jednoocznych rowiesnikow, mam nadzieje, ze sie zglosza :) W grupie zawsze razniej !

 

Szukam kogoś do pogadania :D

witaj ja rowniez jestem troszeczke starszy ale sadze ze porozmawiac warto,,,pozdrawiam i zapraszam do rozmowy

Szukam kogoś do pogadania :D

  Jezeli ktos bylby zainteresowany prywatnym kontaktem ze mna To chetnie poznam, inne osoby jednooczne .

 Jestem  osoba jednooczna od 40 juz lat I dodatkowo jeszcze sie jakam.To zaczelo sie jak mialam,  3 lata.A wiec trwa juz 43 lata

Teraz jestem na terapii od 9 miesiecy  metoda  ARUTIUNIAN  I terapia przynosi efekty .

Moze wsrod was jest rowniez ktos kto ma tak samo jak ja nie ma oka i jednoczesnie problemy z mowa .

 

Moj adres mailowy   malgoska1991@interia.pl  

numer skaypa to malgoska19666

Szukam kogoś do pogadania :D

Witajcie ja tez z kimś pogadam też od urodzenia jestem jednooczny 

Adres mailowy ma_sr@onet.pl albo gg  45335202