MENU

Forum - Uraz oka

Uraz oka

Uraz oka

Cześć,

 1,5 tygdonia temu dozałem poważnego urazu lewego oka (rozpoznanie: odwarstwienie siatkówki, krwotok do ciała szklistego oraz przedsiatkówkowy, krwtoczne odłączenie naczyniówki, peknięci gałki ocznej), co za tym idzie na chwilę obecną nie widzę na lewo oko i szansa na poprawę jest marna. 

Jeżeli ktoś może polecić okulistę do konsulatcji albo rzucić kilia bezcennych rad na co zwrócić uwagę, gdzie szukać artykułów itd., będę wdzięczny. 

Uraz oka

Cześć ja też doznałem urazu oka lewego 5 miesięcy temu.Mój przypadek jest beznadziejny jeśli chodzi o odzyskanie widzenia.Jeśli chodzi o okuliste to radze udać się do Łodzi do Gabinetu Okulistycznego J i Z Nawrockich.Naprawde warto dostałem odpowiedz na każde pytanie oraz dowiedziałem się rzeczy których nie powedziano mi w szpitalu.Wizyta u profesora kosztuje 250 ale lepiej zapisać się u Zofi ona bierze za wiytę 150 a i tak konsultuje się z profesorem.Ja tak zrobiłem,i faktycznie oglądał mnie i on.byłem tam 2 razy i zapłaciłem 150 zrobiono mi komplet badań a i dokumenty mi przesłali bez problemu. Tel do nich 636 82 82 zresztą wszystko znajdziesz w inter.