MENU

Forum - Szkoła praca co dalej w życiu

Szkoła praca co dalej w życiu

Szkoła praca co dalej w życiu

Witam mam 20 lat i nie wiem co dalej w życiu robić może ktoś mi coś doradzi.

Wiec jestem po technikum mechanicznym bez Matury i zawodu(4lata w plecy bo NIK mi nie chciał doradzić co dalej )

Teraz poszedłem do policealnej szkoły z dysfunkcjami wzroku szkoła fajna ale za dużo materiału i nie radze sobie w niej bo za dużo trzeba na pamięć uczyć się a ja z pamięcią  nie zbyt dobrze radze sobie  poszedłem na masażystę. W grudniu będę rezygnował bo semestr się będzie zbliżał a z przedmiotów tych które są  najważniejsze nie radze sobie.(Anatomia i Masaż)

Jestem jedno oczny od 1993 nie udana operacja zaćmy teraz pojawiły się dalsze choroby arytmia mała serca nadcisninie. Zdrowe oko jest sprawne ale np. od 6 do 11 max widzi dobrze a potem ostrości nie może złapać i  jasne światło razi i w nocy chodzę po omacku bo w ciemnych pomieszczeniach nie widzie za dobrze. Z tego co wiem zdrowe oko trzyma się na nerwie jak go uszkodzę albo pęknie to nie będę widział. Proszę  was Forumowiczów  o rade gdzie mogę szukać pomocy z praca lub dalszą edukacja albo na jakich stanowiskach mogę pracować z takimi dysfunkcjami.A i mam tylko lekki  stopień na stale od września tego roku 

 

Z góry dziękuje za pomoc.             

Szkoła praca co dalej w życiu

hej no może spróbujemy coś poradzić...ale napisz najpierw czemu po technikum zostałeś bez matury i zawodu?

 

Szkoła praca co dalej w życiu

Bo matury nie udało się zdać ale próbuje za rok niemiecki (Pamięć już nie ta i problem z nią:()a zawodowy sie nie udało teoria i za rok podchodzę Ogólnie zaczynam miedz problem z pamięcią bo na anatomie np uczę sie 20 h przez 2 tyg i nic nie zapamiętuje:(    

Szkoła praca co dalej w życiu

a skąd u Ciebie problemy z pamięcią? może trzeba to wyjaśnić? :)

Szkoła praca co dalej w życiu

Łatwe rzeczy i takie co mogę skojazyc to szybko uczę się gorzej jak takie co  niema z czym