MENU

Forum - Szkoła policealna

Szkoła policealna

Szkoła policealna

Witam wszystkich serdecznie na forum mam nadziej ze dużo ciekawych ludzi poznam tutaj może coś doradza.

Wiec kończę technikum mechaniczne(Jedyna szkoła w okolicy co mnie przyjęła i nie robiła problemów ze jestem jedno oczny ) i nie wiem co dalej chce iść na technika BHP ale będzie trudno prace znaleźć moja nauczycielka troszkę mi pomogła   i radzi mi iść do SOSW Chorzów na 2-letnia Szkoła Policealna Masażu i Fizykoterapii tylko się boje ze mnie nie przyjmą tam bo jest potrzebne  ORZECZENIE O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO Z PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ a ja tylko jestem jedno oczny. Może ktoś coś doradzi bo dość ze trudno z praca to jeszcze jedno oczny i muszę uważać na 2 oko 

Szkoła policealna

Zgłoś się do poradni, pod która podlega Twoja szkoła, powiedz co chodzi, powinni zrobić ci badania i myślę że dostaniesz to orzeczenie. Ja je sobie załatwiłam przed maturą, jak potrzebowałam przedłużenie czasu trwania egzaminów. panie były tak miłe, że zrobiły tam adnotację "ważne do ukończenia studiów". Kształcenie specjalne to w nasyzm przypadku wydłużenie czasu trwania egzaminów, zamiana pisemnych na ustne itp ze względu na osłabione zdolności wzrokowo-motoryczne i obniżoną zdolność koncentracji wzrokowej, obnizone pole widzenia i konieczność robienia przerw, wolniejsze pisanie/czytanie-dowiedz się co to oznacza w szkole którą wybierasz. Powodzenia!

Szkoła policealna

http://www.sosw.slask.pl/

To ta szkoła ale nie wiem te poradnie tak działaj ze masakra tyle powiem wam..  

Szkoła policealna

chodzi mi o szkole w ktorej uczylas/es się do tej pory. taka informacje powinien przekazac ci szkolny pedagog/psycholog

Szkoła policealna

Problem do szkoły by dostać się wogule w mojej okolicy bo nikt nie chciał mi i rodzica pomóc w dobraniu szkoły doradzenie  było na takiej zasadzie ze jakiś test tam mi wyszło hotelarsko i coś zwanie z jeżykiem i na tej bazie i nic więcej i nie pomogli dość ze do jeżyków nie mam głowy bo się mecze w nauce bo nie pamiętam i nie umie się słówek nauczyć np dziś się nauczę i umie a jutro rano kapalia i nic nie umie. Teraz robię na własna  rękę wszystko w innej poradni może dostane takie bo chciałbym iść to tej szkoły 

Szkoła policealna

Ale czy praca masażysty/fizykoterapeuty nei wiążę sie z wysiłkiem? Pisałeś że musisz uważąc na 2 oko...

Szkoła policealna

Ale mniejszy nisz mechanika