MENU

Forum - okulista Sosnowiec, odradzam panią S.

okulista Sosnowiec, odradzam panią S.

okulista Sosnowiec, odradzam panią S.

Nie polecam pani S. z całą odpowiedzialnością. Nie chciała wystawić mi skierowania do szpitala, mimo, że odklejała mi się siatkówka. Pani doktor stwierdziła, że jeśli chodzę do niej na NFZ to skierowania wystawia od godz. 8 do 14 a jest 17. Takie ma procedury jak to określiła, kazała mi przyjść na następny dzień. Na następny dzień to ja już byłam po operacji ( skierowanie okazało się niepotrzebne ). Dobrze, ze trafiłam do pani Lyssek-Boroń, dzięki niej widzę.

okulista Sosnowiec, odradzam panią S.

Otrzymałem pismo od firmy Sliced Onion Sp. z o.o. działającej z upoważnienia lek.med. pani S. która pod groźbą odpowiedzialności karnej wezwała do usunięcia powyższego wpisu, jako naruszającego jej dobre imię  - czyn pomówienia oraz podejrzenie czynu nieuczciwej konkurencji (?). Skontaktowałem się z autorką wpisu, która potwierdziła, że powyższe zdarzenie miało miejsce, ale z racji tego, że nie chce narażać (mnie oraz siebie) na problemy -  upoważniła mnie do modyfikacji wpisu lub całkowite usunięcie, jeśli uznam to za stosowne.

Zdecydowałem się nie usuwać całkowicie wpisu - ale usunąłem nazwisko pani S. oraz fragmenty, które dosyć jednoznacznie oceniały panią S. - pozostała sucha relacja zdarzenia.

Osobista refleksja i apel - to forum jest otwarte i niezależne - opinie o okulistach z którymi mają kontakt użytkownicy tego forum mogą i są ważną informacją dla pozostałych osób. Pomagają nam dokonywać lepszych wyborów, ważnych tym bardziej, że często dotyczą naszego wzroku - myślę że jest to wartość nadrzędna nad satysfakcją i dobrym samopoczuciem lekarzy i protetyków. Z naszej strony proszę aby ważyć słowa, przedstawiać raczej fakty niż subiektywną ocenę. Każdy sam będzie mógł wyciągnąć wnioski, nie musimy innych wyręczać w myśleniu. Z drugiej strony każdy lekarz lub protetyk, który uważa, że treść któregoś wpisu rozmija się z prawdą, może tu również napisać swoją polemikę. Czasem może również złożyć wyrazy ubolewania - bo każdy może kiedyś popełnić błąd. Myślę, że odniesie to lepszy skutek niż wynajmowanie kancelarii prawnej i wytaczanie ciężkich dział.