MENU

Forum - Zabiegi maskujące wadę oka

Zabiegi maskujące wadę oka

Zabiegi maskujące wadę oka

Wyszukałam w internecie chyba wszystkie strony dotyczące wad oczu, ale o zabiegach kosmetycznych jak na lekarstwoMarszczę brew

Może znacie jakieś fajne pomysły "makijażowe" na "ukrycie" wady oka.

Będę wdzięczna za pomoc!

Podaję też mój adres mailowy: eliza_pietruszewska@op.pl

 

Zabiegi maskujące wadę oka

Byłbym i ja zainteresowany taką informacją. Myślę, że jeśli ktoś na ten temat miałby coś do powiedzenia, to warto by było taką informację umieścić tutaj na forum, niekoniecznie Elizka bezpośrednio na maila. Pozdrawiam, Zbyszek.

Zabiegi maskujące wadę oka

Jeśli chodzi o blizny i przebarwienia, to polecam Dermacol - gęsty fluid produkcji czeskiej, który można kupić za grosze.

 

Re: Zabiegi maskujące wadę oka


Kornelia:

Jeśli chodzi o blizny i przebarwienia, to polecam Dermacol - gęsty fluid produkcji czeskiej, który można kupić za grosze.

Wybacz, ale raczej chodziło mi o coś co pomogłoby mi zakryć, zmienić  wygląd oka po urazie, blizna jest dosyć szeroka i widoczna, uważasz, że  Dermacol spełniłby oczekiwania, z internetu wyczytałem, że to specyfik do skóry..

 

 

 

Zabiegi maskujące wadę oka

Witajcie Elizko i Zbyszku na pokładzie :-)).....(statku z piracką banderą Perskie oko)

Oj będziecie wy chyba musieli poczkać na naszą ekspertkę od mody i wizażu - Isabelę. Jestem pewna, że  już ona  coś poradzi w tej materii.

A na blizny, o ile wiem - najlepszy jest laser, tyle że to niebagatelny wydatek......Można też ew. zasięgnąć języka u jakiegoś charakteryzatora - oni używają  profesjonalnych "tynków", trwałych jak zaprawa murarska, może zdradziłby żródło....Tylko, gdzie takiego namierzyć???

Pozdrawiam was serdecznie Uśmiech

Zabiegi maskujące wadę oka

...

Re: Re: Zabiegi maskujące wadę oka


azpod:

Kornelia:

Jeśli chodzi o blizny i przebarwienia, to polecam Dermacol - gęsty fluid produkcji czeskiej, który można kupić za grosze.

Wybacz, ale raczej chodziło mi o coś co pomogłoby mi zakryć, zmienić wygląd oka po urazie, blizna jest dosyć szeroka i widoczna, uważasz, że Dermacol spełniłby oczekiwania, z internetu wyczytałem, że to specyfik do skóry..

 

 

 

Wybaczam, hihi :)

Autorka tematu pisała o "makijażowych" sztuczkach, więc myślałam, że to o to chodzi.

A tak, to jedynie przepaska na oko, ale po co zakrywać, widziałam Zbyszku Twoje zdjęcie, wygląda to dużo lepiej niż u mnie, a ja jakoś nie czuję potrzeby zakrywania, może mam inne podejście do tego, sama nie wiem.

Czasem, jak posiedzę przez weekend w domu, to w poniedziałek mam "pewną nieśmiałość". Potem znów się w tygodniu rozhuśtam i nawet zapominam.

 

 

Re: Zabiegi maskujące wadę oka


Piratk@:

Witajcie Elizko i Zbyszku na pokładzie :-)).....(statku z piracką banderą Perskie oko)

Oj będziecie wy chyba musieli poczkać na naszą ekspertkę od mody i wizażu - Isabelę. Jestem pewna, że już ona coś poradzi w tej materii.

A na blizny, o ile wiem - najlepszy jest laser, tyle że to niebagatelny wydatek......Można też ew. zasięgnąć języka u jakiegoś charakteryzatora - oni używają profesjonalnych "tynków", trwałych jak zaprawa murarska, może zdradziłby żródło....Tylko, gdzie takiego namierzyć???

Pozdrawiam was serdecznie U�miech

 

 Piratko moja kochana:)

Laser na blizny działa, ale niestety też nie na wszystkie. W Polanicy Zdroju mają laser na blizny, na NFZ, jakby ktoś był chętny, tyle, że kolejki pewnie niemiłosierne... 

Re: Zabiegi maskujące wadę oka


elizka:

Wyszukałam w internecie chyba wszystkie strony dotyczące wad oczu, ale o zabiegach kosmetycznych jak na lekarstwoMarszczę brew

Może znacie jakieś fajne pomysły "makijażowe" na "ukrycie" wady oka.

Będę wdzięczna za pomoc!

Podaję też mój adres mailowy: eliza_pietruszewska@op.pl

 

 

 Tak, w cytacie Elizka szukała informacji o zabiegach kosmetycznych dotyczących wad oczu, nie wiem co miała na myśli, pisząc "wada", ja miałem na myśli wygląd gałki ocznej  m. in. po urazie, a co się z tym wiąże np. i blizn. Dziękuję Ci Kornelio za informację odnośnie lasera i NFZ w Polanicy, może zasięgnę informacji na ten temat. Pewnie dziwi Cię dlaczego poruszam w ogóle taki temat, no właśnie, patrząc i czytając forum widzę, że faktycznie u mnie wygląda tak źle,  ale.. czasami ma dosyć tych wpatrzonych innych oczu w moje i pytań, co się stało itd. Choć minęło prawie 45 lat.. (kurcze, pamiętam jak byłem jeszcze chłoptasiem) to jednak chciałoby się jeszcze chociaż ładnie wyglądać:) Z drugiej strony zawsze mi mówili lekarze, jak jest i nic się nie dzieje nic nie robić i już!! Coś w tym musi być.. Pozdrawiam,Zbyszek 

Re: Zabiegi maskujące wadę oka


elizka:

Wyszukałam w internecie chyba wszystkie strony dotyczące wad oczu, ale o zabiegach kosmetycznych jak na lekarstwoMarszczę brew

Może znacie jakieś fajne pomysły "makijażowe" na "ukrycie" wady oka.

Będę wdzięczna za pomoc!

Podaję też mój adres mailowy: eliza_pietruszewska@op.pl

 

 

 Tak, w cytacie Elizka szukała informacji o zabiegach kosmetycznych dotyczących wad oczu, nie wiem co miała na myśli, pisząc "wada", ja miałem na myśli wygląd gałki ocznej  m. in. po urazie, a co się z tym wiąże np. i blizn. Dziękuję Ci Kornelio za informację odnośnie lasera i NFZ w Polanicy, może zasięgnę informacji na ten temat. Pewnie dziwi Cię dlaczego poruszam w ogóle taki temat, no właśnie, patrząc i czytając forum widzę, że faktycznie u mnie wygląda tak źle,  ale.. czasami ma dosyć tych wpatrzonych innych oczu w moje i pytań, co się stało itd. Choć minęło prawie 45 lat.. (kurcze, pamiętam jak byłem jeszcze chłoptasiem) to jednak chciałoby się jeszcze chociaż ładnie wyglądać:) Z drugiej strony zawsze mi mówili lekarze, jak jest i nic się nie dzieje nic nie robić i już!! Coś w tym musi być.. Pozdrawiam,Zbyszek 

Zabiegi maskujące wadę oka

Wie ktos czy sa jakies krople wybielające ogólnie oko, które pomagają wygoic takie czerwone żyłki które sie zrobily po operacjach?:]

Sorry za budowe pytania ale nie znam sie na oczach dobrze :P:P

Zabiegi maskujące wadę oka

Są napewno krople wybielające białko czy coś takiego bo kiedyś pytałam lekarza, niestety nie pamiętam nazwy ale napewno bez recepty więc w aptece powinni wiedzieć. Tylko nie wiem czy likwidują żyłki o których piszesz bo jeszcze ich nie używałam. Ale też nie powinno się ich stosować zbyt często, bo mogą szkodzić.

Zabiegi maskujące wadę oka

...

Zabiegi maskujące wadę oka

...

Zabiegi maskujące wadę oka

Ja używam krople które wybielają bardzo ładnie oko przepisała mi okulista używam już kilka lat to "betadrin".