MENU

Forum - szukam dziewczyny

szukam dziewczyny

szukam dziewczyny

Hej witajcie , więc chodzi o to że szukam dziewczyny , chodzi o przyjaźń , do pogadania , zwierzenia , nocne rozmowy przez telefon :) , piszcie dziewczyny która miała by trochę czasu i chęć się poznać ;)

szukam dziewczyny

Bez obrazy ale zdaje mi się, że ktoś wymyślił coś takiego jak "portale randkowe" (których jest pełno w sieci).

No chyba, ze szukasz dziewczyny jednoocznej, to co innego Perskie oko.

Nie mniej jednak życzę owocnych poszukiwań i powodzenia.

szukam dziewczyny

no racja racja , więc chodzmy na portale randkowe :):)

Re: szukam dziewczyny


qoozy:

Bez obrazy ale zdaje mi się, że ktoś wymyślił coś takiego jak "portale randkowe" (których jest pełno w sieci).

No chyba, ze szukasz dziewczyny jednoocznej, to co innego Perskie oko.

Nie mniej jednak życzę owocnych poszukiwań i powodzenia.

 

 A co w tym niestosownego że Jasio i tutaj szuka swoje drugiej połówki? Jak ktoś już napisał-ten portal jestdla nas więć chyba jest tez miejsce na kontakty towarzyskie a nie tylko na pisanie o chorobach i problemach.

szukam dziewczyny

vivian darkbloom dziekuje , chciał bym żeby nie pisać ciągle o smutkach chorobach itp , oderwijmy się na chwilę od tego i pomyślmy o czymś innym , jestem człowiekiem który częst żartuje aż za często wydaje mi się , więc wy też dajcie się ponieść i piszcie na co macie ochotę , oczywiście przyzwoicie :)

szukam dziewczyny

Bardzo zainteresował mnie twój wątek poszukiwania jednoocznej dziewczyny, jest to bardzo ciekawy pomysł :) W gdzie jak gdzie ale na tym portalu szanse na znalezienie podobnej do siebie połówki jest duże:)

Jasio znalazłeś kogoś? ciekawość mnie zżera :) :D

a może jest taka dziewczyna z Województwa Mazowieckiego w wieku 18-25 lat?

:) pisać :)

szukam dziewczyny

Na tym forum jeszcze nikogo nie znalazłem przez ten temat bo nikt nie pisze z dziewczyn , nie wiem , albo ja jestem za młody albo wszystkie już mają kogoś :)

szukam dziewczyny

Rzeczywiście , wiele dziewczyn z forum ma kogoś, ale trzymam za was kciuki chłopcy śmiech

szukam dziewczyny

asik_joanina może jakieś koleżanki masz to byś mogła zapoznać :)

szukam dziewczyny

dobra , chyba temat można zamknąć bo jakoś to nie idzie :p

szukam dziewczyny

Jasio ja bym Ci chętnie podesłała jakieś koleżanki, ale nie posiadam znajomych w Twoim wieku ;/ Natomiast jeśli dysponujesz jakimiś kolegami w moim wieku to ja jestem zainteresowana śmiechUśmiech

szukam dziewczyny

Jasiu przepraszam, że tak długo nie odp, ale nie wchodziłam na forum od dłuższego czasu.

Co do koleżanek. :)  Z tych bliższych, większość ma chłopaków , niektóre zaręczone, a niektóre już po ślubie.

Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dam Ci znać. Chętnie Cię z kimś zapoznam:)

A tak poza tematem to chyba jesteśmy w tym samym wieku:P

szukam dziewczyny

asik zgadza się jesteśmy z tego samego wieku , mam jeszcze inną propozycje , ktura chętna na niezobowiązujące przytulanie ma ochote ? pisać jak by któraś chciał , nawet pogadać o tym :)

szukam dziewczyny

Hej! mam 18lat i chętnie z kimś pogadam.

Na początku podam mail-a

kambrz79@wp.pl

Jak masz ochotę pisz.

Kamila

chetnie popisze z kims na jakis fajny temat...email aga.stanko@op.pl...

szukam dziewczyny

Ja proponuje skorzystac z jakiegos komunikatora głosowego,mozna by było tam wieczorami sobie posiedziec i pogadac. Tak sie składa że mam swój serwer TeamSpeak`a 3 , 512 slotów i pokoik dla ludzi z tego forum z miła chęcią zrobie.Jak będą chętni i admini pozwolą to podam adres IP.