MENU

Forum - JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

Kochani, nękam was pytaniami , za co przepraszam, ale chciałabym wiedzieć parę rzeczy.

 

Będę miała zabieg enukleacji i boję się o efekty końcowe. Oko jest małe , MAM LEKKĄ RÓŻNICE TZN. BRWI NIE SĄ ASYMETRYCZNE. PRAWA JEST LEKKO NIŻEJ.

Czy implant podniesie brew? Czy ktoś miał taką sytuację?

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

Aha i jeszcze jedna bardzo ważna sprawa!

 

Boję się, że jeśli lekarzowi zadrży ręka to uszkodzi mi mięśnie , nerwy(...)

i co za tym idzie oślepne na drugie oko. Czy znacie takie przypadki?  Bardzo się boję, że coś pójdzie nie tak i stracę wzrok... :(

 

POMÓŻCIE...

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

powiem ci szczerze że sam był się bał jak bym był na twoim miejscu, ale medycyna w dzisiejszych czasach jest na tyle rozwinięta że ryzyko popełnienia błędu przez lekarza jest minimalne. Bądź dobrej myśli będzie wszystko ok :)

Sam przeszedłem kilka operacji (ale nie na oczy) więc wiem jak to wygląda. bądz dobrej myśli :) to pomaga

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

Twoje obawy są normalne, ale lekarze wiedzą co robią.

Ja najbardziej przed enukleacją bałam się, że mi oko pomylą i usuną nie to co trzeba i nawet na samej sali operacyjnej sekundę przed narkozą przypominałam  lekarzowi, które oko ma usunąć.  On się zaśmiał i zażartował, że najwyżej drugie też wytną :)

A poważnie to nie znam takich przypadków.

Nie będzie tak źle.  Głowa do góry.  

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

Jak dodałam ten wątek, to byłam świeżo po rozmowie z ludźmi, którzy nagadali mi głupot . Przełożyłam nawet termin operacji z tego powodu.

Wpadłam w panikę i pisałam  głupoty, niedawno zapytałam o to lekarza- uśmiechnął się, na koniec zapytałam jeszcze raz , zaczął się śmiać;)

Dziękuję za odpowiedzi kochani:)

Oczywiście, że nadal się boję, ale może być tylko lepiej:)

Operację mam 4 kwietnia- trzymajcie kciuki śmiech

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

to szybciutko masz ta operacje ja czekalam chyba pol roku.Napewno wszystko sie uda nie martw sie ja trzymam kcuki buziaki

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

Dzięki Asia:)

JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!

 Hej, ja tez miałam mniejsze oko i niestety ta asymetria zostanie ale nie przejmuj się i tak będziesz wyglądała o niebo lepiej . Ja za dużo nie myślałam przed operacja po prostu wiedziałam, ze muszę ją zrobić . Gdybym zaczęła się zastanawiać to mogło by być gorzej, odwagi. Pozdrawiam!

Re: JESTEM PRZED OPERACJĄ POMÓŻCIE!!!


ania28:
 Hej, ja tez miałam mniejsze oko i niestety ta asymetria zostanie ale nie przejmuj się i tak będziesz wyglądała o niebo lepiej . Ja za dużo nie myślałam przed operacja po prostu wiedziałam, ze muszę ją zrobić . Gdybym zaczęła się zastanawiać to mogło by być gorzej, odwagi. Pozdrawiam!

 

 

potwierdzam w 100%