MENU

Forum - wredny

wredny

wredny

Hej , ostatnio zauważyłem że jak jestem śpiący i nie dają mi spać albo nie mogę to jestem strasznie wredny i nie miły nawet dla rodziny , nie mam wtedy humoru , jeśli ktoś zażartuje na mój tema to wtedy dogadam komuś aż potrafi sie popłakać , po wypadku jak jesteś śpiący właśnie to wyłączą mi sie pochamowanie do wypowiadania słów nie miłych , po prostu mówi to co myślę i nie mam poczucia winy , po prostu jeśli jest mi nie dobrze w danej sytuacji to nie zamierzam udawać że jest kolorowo tylko wale prosto z mostu jak jest , i sie tego nie boję , jak myślicie to jest normalne ?

wredny

   Nie wiem czy to normalne, ale mam podobnie odkąd usunęłam oko. Przedtem byłam spokojna i miałam stalowe nerwy, a teraz z byle powodu zaczynam kłótnie i co najgorsze krzyczę na moje kochane dziecko. Mam zmienne nastroje i czasem naprawdę mówię rzeczy, których kiedyś bym nie powiedziała. Może jeszcze nie do końca akceptuje siebie w "nowym" stanie? 

wredny

No właśnie nie mogę i nie chce dopuszczać myśli że nie będę widział już wcale , i chyba przydz to podświadomie mam taki zły charakter teraz , nie wiem

wredny

Niestety potwierdzam,tylko ze ja od urodzenia nie widze,no i od malego bylem wrednym dzieciakiem,i dalej jestem wrednym czasem:P kiedy np chce isc spac a mojej zonie cos sie przypomni ,swieci swiatlo szuka czegos tlucze sie itd to az sie we mnie gotuje:P i niewiem czy to jest problem sam ze soba czy tak poprostu jest.

wredny

moim daniem to jest obwinianie calego swiata za to ze to mi sie przytrafilo,takie usprawiedliwianie sie,i dawanie sobie prawa do takiego zachowania ja nie jestem i nie bylam wredna osoba a wrecz przeciwnie,to zalezy od charakteru.Radze zmienic tok myslenia bo w koncu wszyscy sie odwroca nie dlatego ze nie masz oka a dlatego ze sam wszystkich odpychasz od siebie

 

pozdrawiam

Re: wredny


martka26:

moim daniem to jest obwinianie calego swiata za to ze to mi sie przytrafilo,takie usprawiedliwianie sie,i dawanie sobie prawa do takiego zachowania ja nie jestem i nie bylam wredna osoba a wrecz przeciwnie,to zalezy od charakteru.Radze zmienic tok myslenia bo w koncu wszyscy sie odwroca nie dlatego ze nie masz oka a dlatego ze sam wszystkich odpychasz od siebie

 

pozdrawiam

 

a to już kolejny krok w myśleniu "ludzie odwracają się ode mnie bo nie mam oka" i koło się zamyka...

 

wredny

  • troszke juz dojrza lten watek,ale dodam cos od siebie. to,ze zachowujesz sie tak ,a nie inaczej,kiedy jestes spiacy czy zmeczony moze miec bardzo malo wspolnego z wypadkiem czy jakims innym zdarzeniem. taka jest przyjacielu bardzo czesta reakcja kazdego czlowieka, ktory jest przemeczony. tak poprostu czesto reaguje organizm(rozdraznienie,zdenerwowanie,).do mnie to lepiej nie podchodz jak mam wiecej niz 30-kilka godzin bez spania. pozdrawiam