MENU

Forum - Który okulista najlepszy do usuniecia/zakrycia bielma?

Który okulista najlepszy do usuniecia/zakrycia bielma?

Który okulista najlepszy do usuniecia/zakrycia bielma?

Zaczelam juz bardzo powaznie nad tym myslec i chcialabym wreszcie wybrac sie do okulisty, ktory wlasnie specjalizuje sie w bielmach? Sama jezdze od wielu wielu lat do swojej Pani profesor, jednak ona sama mi powtarza, ze nie specjalizuje sie w sprawach kosmetycznej korekty takich schorzen. Tutaj na forum wyczytalam jedynie o prof. Wylęgała. Czy jeszcze jacys inni okulisci w Polsce zajmuja sie tym? Bo ja bylam w klinikach we Wroclawiu, Katowicach, Poznaniu i tam nikt nie chcial tego nawet ruszac:/ Z gory dziekuje za wszelki odzew. 

Który okulista najlepszy do usuniecia/zakrycia bielma?

To juz jest kwestia raczej przeszczepu rogówki albo noszenia soczewek protetycznych. Nic innego z tym nie zrobią. Pytalem o to w katowicach i sosnowcu. No i w ostatecznosic Epiproteza :).

Który okulista najlepszy do usuniecia/zakrycia bielma?

No wlasnie u mnie soczewka (ponoc) odpada, bo mam zbyt rozdeta rogowke, ale umowilam sie na wizyte do prof. Wylęgały i zobaczymy co on powie, szczegolnie interesuje mnie mozliwosc zalozenia epiprotezy.

Który okulista najlepszy do usuniecia/zakrycia bielma?

Jak mogę coś polecić co do prof. Wylęgały to radziłabym się w dniu wizyty upewnić czy bedzie na miejscu bo ja tak przez rok się umawiałam... I niczgeo się nei dowiedziałam, odesłał mnei wtedy do dr Haszcza...

Który okulista najlepszy do usuniecia/zakrycia bielma?

Oki, dzieki vivian za rade;)