MENU

Forum - Podręczniki

Podręczniki

Podręczniki

Bardzo proszę o pomoc.Mam podręczniki do szkoły ściągnięte przez moją szkołę dla dzieci sabo widzących ale są to pliki  prn. W szkole nauczyciele nie orientują się czym otworzyć taki plik (jestem jedyny chyba który tak mało widzi i potrzebuje takiego rozwiązania)ja próbowałem ale też nie dałem rady.Prosze mi pomóż  czym mogę otworzyć taki plik.Do polskiego i angielsiego mam pożyczone książki ze szkoły z Krakowa, z powiększonym drukiem.

Podręczniki

Witaj!

Skoro są to pliki z rozszerzeniem PRM, to możesz je otworzyć w Adobe Premiere (pewnie Pro CS5).
Zapytaj nauczycieli czy nie mają możliwości dostarczenia Ci PDFów.
Jeśli nie mają takiej możliwości, to podaj tytuły, autorów i klasę, a ja postaram się Ci pomóc.
Może nawet uda mi się załatwić PDFy, co chyba było by dla Ciebie najlepszym formatem.

Podręczniki

Dziękuje za odpowiedź. Ściągłem ten program ale nie dokońca czy coś takiego nie bardzo da mi się otworzyć. Jak moge prosiłbym o pomoc podręczniki potrzebuje do 1 kl. liceum te tóre nie dadzą się otworzyć :

matematyka cz.1 dla LO,LP i tech. Wojciech Babinski,Dorota Ponczek,Lech Chańko Nowa Era

geografia cz.1 dla LO,LP i tech. D.Makowska

z chemi jest z Nowej ery do 1 kl.LO

z angielskiego i polskiego mam pożyczone z Krakowa,z wiekszym drukiem.

Podręczniki

Jutro odezwę się do Ciebie na GG.