MENU

Forum - Pytanie do dziewczyn

Pytanie do dziewczyn

Pytanie do dziewczyn

Mam takie pytanie , czy jak spotkacie jakiegoś fajnego chłopaka i na początku nic nie powie że nie widzi na oko , tylko np. Potem po spotkaniu , jak bardzo sie zmieni wasze nastawienie do takiego chłopaka ? Mi sie wydaje że wtedy ona sobie myśli że zostanie tylko moją koleżanką najwyżej , bo nie chce mieć takiego mężczyznz .

Pytanie do dziewczyn

Jesli dziewczyna jest glupia to mozliwe, ze tak pomysli A tak na powaznie przeciez to nic w Tobie nie zmienilo, nadal jestes facetem i wazne jest to kim jestes i jaki masz charakter. Nie powinienes skupiac się tak bardzo na swoim oku. Aktualnie to na pewno dla Ciebie trudne gdyz czytam, ze od 4 miesięcy nie widzisz na oko i pewnie miales wypadek. Musisz przyzwyczaic sie do nowej sytuacji. Jesli bedziesz traktowac to jak chorobe i cos co czyni Ciebie gorszym od innych facetow w sensie rywalizacji o kobiete i to jak będziesz przez kobiety odbierany to tak wlasnie bedzie. Nie ma co mowic tez każdemu na samym wstepie – ‘czesc, nazywam się … i nie widze na oko’. Jesli spodobasz sie kobiecie, jestes inteligentny, zabawny, uśmiechniety, zdecydowany itd. posiadasz cechy charakteru, które ceni i po prostu podobasz się jej to nie będzie mialo znaczenia czy widzisz na jedno oko czy na dwa. Odpowiadając na pytanie nie ma dla mnie znaczenia na ile oczu widzi chłopak, ktorego poznaje i nie jest tak dlatego ze sama widze na jedno oko. Wedlug mnie wyglad  jest na prawde drugorzędny i nawet ludzie, którzy sa hmm brzydcy mogą być pociągający dla innych jeśli maja w sobie to cos,co spodoba się drugiej osobie, jest chemia i te wszystkie inne niewytlumaczalne magiczne sprawy:), oczywiscie nie mam tu na mysli ilosci milionow na koncie, chociaz dla niektorych pewnie to najwazniejsze :)

 

Pytanie do dziewczyn

Dzięki , a ty też nie widzisz ?

Pytanie do dziewczyn

dokładnie! nie ma co mówić, cześć nazywam się XX nie widze na oko od XX. Jeśli zdobędziesz dziewczynę innymi cechami, choćby charakteru to wątpie , że będzie patrzyła na oko, w końcu to nie jest mega wielkie kalectwo ( osobiście nie uważam to w ogole za kalectwo ), a jak wiadomo - nikt nie jest idealny! :)

pozdrawiam

Pytanie do dziewczyn

Nie widze prawie nic na lewe oko, nie jest to zupelna ciemnosc, ale nie daje rady funkcjonowac z zamknietym zdrowym okiem. Nie zmienia to jednak tego co napisalam i nawet widzac super nie mialabym zadnych uprzedzen do osoby niewidzacej

Pytanie do dziewczyn

A ile masz lat jak mogę wiedzieć ?

Pytanie do dziewczyn

szczerze to mi nawet nie przyszłoby do głowy aby wspomnieć o tym że nie wiedzę na jedno oko, postrzegam siebie jako zupełnie normalną i tobie życzę tego samego ... trzymam kciukasy, napewno znajdziesz kogoś kto pokocha cię takim jaki jesteś :)

Pytanie do dziewczyn

Dzięki :)

Pytanie do dziewczyn

Pytanie do dziewczyn

Ja za każdym razem mówię wprost, żeby być fair, przecież nie każdemu musi to pasować. Ale już nie raz było tak, że moje 'przyznanie się' nie miało znaczenia ;) po tym się dowiesz czy trafiłeś na odpowiednią osobę

Pytanie do dziewczyn

dokładnie, to jest najważniejsze aby wiedzieć co w człowieku siedzi - prawda eleonor? :>

Pytanie do dziewczyn

oj prawda prawda, święta prawda ;)

Pytanie do dziewczyn

Moje spostrzeżenie jest takie że od razu tj w sposób taki jak przykładowo podajecie "cześć, nazywam się tak i tak, nie widzę na jedno oko lub mam taki i taki problem ze wzrokiem..." większość odstrasza. Dlatego lepiej po prostu zacząć od normalnej wymiany myśli, poglądów itd. ...czyli po prostu nie stawiać "sprawy" takjakby na ostrzu noza :D Jednak jestem też zwolennikiem grania w otwarte karty czyli powiedzieć o tym trzeba tyle że nie tak na samym wstępie. To rzeczywiściemożebyć miarodajne tj. reakcja tej osoby.