MENU

Forum - Dobry specjalista w trójmieście

Dobry specjalista w trójmieście

Dobry specjalista w trójmieście

Witam wszystkich :)

 

Jestem po 30-stce, w wieku kilkunastu lat straciłem wzrok w lewym oku (uraz, nazwijmy to, mechaniczny). Od wielu lat nie było problemów z moim niewidzącym okiem, ale od jakiegoś czasu zaczęło mnie lekko piec i szczypać pod wieczór i jest trochę zaczerwienione, po całym dniu. Stwierdziłem, że najwyższy czas wybrać się do lekarza, ale dawno nie byłem u żadnego okulisty i może mogłby ktoś z Was polecić mi takiego, albo wskazać dobrą przychodnię, gabinet itp?

 

Pozdrawiam Was serdecznie :)

Dobry specjalista w trójmieście

Jest kilku dobrych specjalistów w trójmieście tak jak i przychodni, my z naszą córką chodzimy od dawna do jednego, dobrego lekarza w rumii, ale to kawałek od Ciebie, a w gdańsku masz pewnie o wiele większy wybór jak my tutaj. No nic poszukaj na google.pl albo konektia.pl i cos znajdziesz, zwracaj uwagę na opinie innych o danym lekarzu, to najwięcej mówi o lekarzu:)

 

Powodzenia :)

Dobry specjalista w trójmieście

Polecam dr Pawła Lipowskiego. Przyjmuje w swissmedzie w Gdańsku ( ul. M. Skłodowskiej-Curie). Moim zdaniem bardzo dobry okulista! 

Pozdrawiam!

Dobry specjalista w trójmieście

Ja od siebie mogę polecić  :

 http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/1601128/Wlodzimierz-De%20laval/okulista/Gdynia

 

Składał mnie po wypadku z okiem, i to co uczynił można nazwać tylko cudem :D

Dobry specjalista w trójmieście

Witajcie ponownie:)

Faktycznie chyba wybiorę Lipowskiego, wiele dobrych opinii ma gość:) na googlu i konekti było też sporo adresów i opinii o przychodniach, więc to też bardzo przydatne :) Dziękuję Wam bardzo za pomoc i zyczę szczęsliwego nowego roku! :)

Dobry specjalista w trójmieście

GDYNIA, UL STAROWIEJSKA 34 TEL 58 621 90 42

DR  TRAMPKOWSKI AMG 

Dobry specjalista w trójmieście

DR TRAMPKOWSKI PRACUJE W TEZ AKADEMII MEDYCZNEJ W GDANSKU