MENU

Forum - Bóle pleców!!

Bóle pleców!!

Bóle pleców!!

Cześć,

 Mam pytanie do osób nie widzących  na jedno oko bądź ze znacznym zaburzeniem widzenia z jednej strony. Czy zauważyliście u siebie bóle pleców, głównie odcinek szyjny? Jak z napięciem mięśni? Jak jest u Was z poczuciem połowy ciała której nie widzicie? Pytam bo ja też nie widzę na jedną stronę i u siebie takie coś zauważyłem, dzięki temu, że jestem na fizjoterapii w miarę szybko bo w wieku 22 lat zauważyłem ten problem, który nie leczony w przyszłości przyniesie ogromne problemy z kręgosłupem zwłaszcza z odcinkiem szyjnym.

Zapraszam do wypowiadania się!

 

Pozdrawiam

Damian 

Bóle pleców!!

Mój synek , skręca główkę w jedną stronę, tak chyba mu lepiej patrzeć. Cwiczę z nim plus, od czasu do czasu przychodzi rehabilitant i też go troszkę prostuje.

Bóle pleców!!

mój okulista z dzieciństwa ostrzegał, że mogą się pojawić bóle, zwyrodnienia, obecnie okuliści, ortopedzi, rehabilitacji lekceważą kwestię, kiedy im sygnalizuję... a kark boli .... i lewa łopatka - patrzę na świat lewą połową ..

w każdym razie nie spotkałam jeszcze lekarza, który zaiteresował się sprawa i zaproponował pomoc, czekam, aż mnie skręci ;)

jakie ćwiczenia proponujecie?

Bóle pleców!!

cos w tym musi byc , bo mnie trzeci dziec tak boli ze juz nie moge wytrzymac :/

Bóle pleców!!

ja mam skolioze prawostronną (nie widzę na prawe oko) Bóle kręgosłupa, szczególnie w krzyżu bardzo częste. W odcinku szyjnym też.

Bóle pleców!!

Wszystko sie zgadza, ja od czasu do czasu przechodze silne bole plecow, glownie prawa strona ( nie mam prawego oka), pod koniec zeszlego roku przezylam ostry atak rwy kulszowej i doslownie na kilka dni bylam przykuta do lozka. Dlugo sie leczylam, glownie przeciwbolowo. Szyja jak mnie boli w karku, to tez po prawej stronie, my chyba nieswiadomie przekrecamy glowe, by widziec prosto i stad sie to bierze? czy chodzi o bardziej skomplikowane polaczenie mozgu z nerwami?