MENU

Forum - Kto jest na NK? :)

Kto jest na NK? :)

Kto jest na NK? :)

Kto ma konto na nk? :)

Jak można was znaleźć ?

mnie jako : Wioletta Pilewska - Płock/ Lipno

Kto jest na NK? :)

witaj ja jestem na nk, Rozalka ma swój folder ze zdjęciami .Aldona Szczepańska Darłowo/Legnica

wysłałam zaproszenie. na naszej klasie są również jednooczni znajdziesz ich w moich znajomych 

 

Kto jest na NK? :)

Grzegorz Urbaniak ,Wrocław (awatar herb Chelsea xD ). nie wiem po co mi tam konto,wole fb.jak ktos ma fb to Grzesiek Urbaniak :)

Kto jest na NK? :)

Mnie znajdziecie pod Malwina Kuryłów

Kto jest na NK? :)

;)

Kto jest na NK? :)

witam mam na imie Patryk 5miesiecy temu miałem wypadek przy którym straciłem wzrok na jedno oko ,odłamek gruzu uderzył mi prawie w sam srodek oka  ...w szpitalu czekalem na operacje od samego rana a dopiero w nocy miałem operacje to chore zeby tak dlugo czekac na operacje z centymetrowym odłamkiem w oku ból niedowytrzymania .wkoncu operowali ale niewyjeli za jednym zamachem tego gruzun bo był bardzo głeboko inne odłamki milimetrowe wyjeli ,to byl koszmar na drugi dzien operacja no i udało im sie wyjac ten odłamek był wielki wtedy podano mo olej silikonowy i sztuczna soczewke...po 7dnizch widziałem swiatło kształty samochodow ludzi to był ogromny cud jak na taki duzy wypadek lecz to szybko sie skonczyło przestalem widziec do dzis niewidze nic nawet swiatło mnie nierazi jestem zalamany totalnie trudno sie przyzwyczaic ..;(((((((((((((((((((((((((

Kto jest na NK? :)

Patryk....wiara czyni cuda :) przykro mi ze tak się stało w twoim przypadku ale nie można się poddawać . Życie biegnie dalej i wiele jeszcze masz do zrobienia w nim :)) A jak widzać , czego jesteśmy przykładem tu na forum że można świetnie funkcjonować z jednym okiem....potrzeba Tobie troszeczkę czasu do odnalezienia się w tej  trudnej sytuacji....bedzie dobrze :)

pozdrawiam

Kto jest na NK? :)

dziękuje ci ;)

Kto jest na NK? :)

Mnie tez mozna znależć na NK    Nowicka Róża   Krosno