MENU

Forum - Tattoo

Tattoo

Tattoo

Witam!!

Dawno nie zaglądałam na stronkę, ale myślę, że o szybko nadrobię:)

 

Na dziś mam takie pytanko. 

Czy ktoś z Was ma tatuaż poświęcony swojej jednooczności??

 

Pytam, ponieważ się nad tym poważnie zastanawiam, czyli nad zrobieniem tatuażu odzwierciedlającego mój brak oka.

 

Za odpowiedzi dziękuję:)

Tattoo

Wedlug mnie glupi pomysł,okaleczanie sobie ciała a za jakis czas mozna zalowac.Jeszcze odzwierciedlajacego ze oka nie ma,proponuje wytatuowac sobie na czole "NIe mam oka"

Tattoo

Ja mam tatuaz, ale w ogole nie zwiazany z tematem. 

Natomiast moj brat przypadkiem namalowal kiedys obraz

http://www.digart.pl/zoom/473109/INTUICJA.html 

No i tak pomyslalam, ze mu chyba go ukradne :) 

Re: Tattoo


martka26:
Wedlug mnie glupi pomysł,okaleczanie sobie ciała a za jakis czas mozna zalowac.Jeszcze odzwierciedlajacego ze oka nie ma,proponuje wytatuowac sobie na czole "NIe mam oka"

 

 Kochana!

Widzę, że nie umiesz czytać!!!

Pytanie jakie zadałam to: Czy ktoś ma tatuaż odzwierciedlający jednooczność??

Nie pytałam czy to dobry czy głupi pomysł!!!Nie prosiłam również o ocenianie mnie, bo to moje ciało. Ja nie mam problemu z tym, że nie mam oka i akceptuje siebie pod każdym względem. Więc jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat o który ktoś pyta to dam Tobie dobra rade, nie pisz nic!!!

 

Na marginesie, mam już tatuaż:)

Tattoo

Kornelio motyw ciekawy, ale tak się zastanawiam gdzie by go można było umieścić na ciele:)

Ja myślałam o czym takim:

http://trendland.net/wp-content/uploads/2009/01/christophe-huet.jpg

Tattoo

Tez ciekawe. Faktycznie, jestesmy inni, specjalni i wcale mi to nie przeszkadza.

Ja juz tatuazu nie chce, bo jestem wystarczajaco pokiereszowana, a swoj mam na hmm.. sercu ;) Jest to Indianin z Ameryki Polnocnej.

Ciekawy temat. 

Tattoo

Kornelio....świetny obraz jeśli to twój brat namalował .......to ma chłopak zdolności :)

a co do robienia sobie tatuażu odzwierciedlającego naszą " inność" to proponuje centralnie na czole .......niech się gapią jeszcze bardziej :)

Ps

Jest tyle pięknych motywów tatuaży  że moim zdaniem nie ma konieczności afiszowania się i podkreślania naszej " inności "

 

Tattoo

przeprasza za offtop ale Pyzuniu, tak z ciekawości jaki i gdzie masz tatuaż :)?

 

Re: Tattoo


honey:

przeprasza za offtop ale Pyzuniu, tak z ciekawości jaki i gdzie masz tatuaż :)?

 

 

 mam 4 gwiazdki na dolnej części brzucha, tak na wysokości lewego jajnika:))) odzwierciedlają moich mężczyzn, moje miłości:)

Tattoo

 

 Nie oceniam Cie,wyrazilam tylko swoja opinie na temat  Tattoo odzwierciedlający  brak oka.

  Za dobre rady Tobie bardZo dziekuje Pyzuniu 

Re: Re: Tattoo


pyzunia84:

honey:

przeprasza za offtop ale Pyzuniu, tak z ciekawości jaki i gdzie masz tatuaż :)?

 

 

 mam 4 gwiazdki na dolnej części brzucha, tak na wysokości lewego jajnika:))) odzwierciedlają moich mężczyzn, moje miłości:)

 

 Haha, fajnie. Jak bedziesz miala 70-tke, to Ci jajnikow nie wystarczy ;)

 

Re: Tattoo


pyzunia84:

Kornelio motyw ciekawy, ale tak się zastanawiam gdzie by go można było umieścić na ciele:)

Ja myślałam o czym takim:

http://trendland.net/wp-content/uploads/2009/01/christophe-huet.jpg

 

 Piękne oczko, też mi sie podoba.

pozdrawiam 

 

Re: Tattoo


pyzunia84:

Witam!!

Dawno nie zaglądałam na stronkę, ale myślę, że o szybko nadrobię:)

 

Na dziś mam takie pytanko. 

Czy ktoś z Was ma tatuaż poświęcony swojej jednooczności??

 

Pytam, ponieważ się nad tym poważnie zastanawiam, czyli nad zrobieniem tatuażu odzwierciedlającego mój brak oka.

 

Za odpowiedzi dziękuję:)

 Czesc Pyskata ! Gdzie bylas jak Cie nie bylo ?

Ja nie mam - wg. mnie tatoo jest sexi tylko u kobiet - jestem za (byleby nie byl to wizerunek Cyklopa) !

 

Tattoo

Mnie też się ten pomysł podoba:)

Re: Re: Tattoo


pyzunia84:

honey:

przeprasza za offtop ale Pyzuniu, tak z ciekawości jaki i gdzie masz tatuaż :)?

 

 

 mam 4 gwiazdki na dolnej części brzucha, tak na wysokości lewego jajnika:))) odzwierciedlają moich mężczyzn, moje miłości:)

 

 a dzięki za odpowiedź, sama właśnie chce sobię zrobić tatuaż , też gwizdki lub gwiazdkę :)

Tattoo

tez o tym myslalem,ale ja chcialbym na ramieniu zrobic sobie jezusa albo matke boska ;)

Re: Re: Tattoo


Wojt:

pyzunia84:

Witam!!

Dawno nie zaglądałam na stronkę, ale myślę, że o szybko nadrobię:)

 

Na dziś mam takie pytanko. 

Czy ktoś z Was ma tatuaż poświęcony swojej jednooczności??

 

Pytam, ponieważ się nad tym poważnie zastanawiam, czyli nad zrobieniem tatuażu odzwierciedlającego mój brak oka.

 

Za odpowiedzi dziękuję:)

 Czesc Pyskata ! Gdzie bylas jak Cie nie bylo ?

Ja nie mam - wg. mnie tatoo jest sexi tylko u kobiet - jestem za (byleby nie byl to wizerunek Cyklopa) !

 

 Cześć Tygrysie:))

Tęskniłeś troszkę:))) Jak mnie nie było to się wiele w moim życiu wydarzyło, szczerze mówiąc starałam się doprowadzić swoje życie do stanu normalności, bo trochę wywróciło się do góry dupką. Ale już jest w porządeczku i jak zawsze brnę do przodu jak burza:))) Będę zaglądać tu częściej, więc pewnie n ie raz trochę namieszam:))) hahaha

 

Tattoo

ok

Tattoo

pyzunia84 fajny pomysl na ten tattoo :)
Ja tez mam tatuaz na dolnej stronie brzucha po lewej stronie i jest bardziej na kosci miednicznej :) Na poczatku byla to roza i 4 gwiazdki, ale z powodu ze tusz mi sie nie przyjal to przeprawilam to na motyla ;) Na szczescie zakryl to calkowicie i teraz pozostalo mi tylko uzupelnienie kolorkiem :)

Tattoo

hmmm, moj nie ma efektu "3d" to wystarczy ? xD

Tattoo

Pyza - gdzie jesteś ?!