MENU

Forum - noc w szpitalu

noc w szpitalu

noc w szpitalu

Witam

każdy z was napewno spędził nie jedną noc w szpitalu. I jak było?

MOja ostatnia noc w szpitalu to była przede wszystkim bezsenna to dzieki panią które sobie smacznie spały hrapały krzyczały i strzelały przez sen. Jedna pania która tesz nie mogła spać zaczeła ze mną rozmawiac po chwili na sale wpada przerazona pielęgniarka i pyta co sie stało?to tak pokóce bo było o wiele gorzej.

A jak wasze doświadczenia zapraszam do dyskusji

 

noc w szpitalu

Witam!

Ja też nie dawno byłam w szpitalu. Leżałam tak od 26 września do 2 listopada tego roku. Na początku było mi ciężko tęskniłam za domem. W ogóle miałam wyjść już po 5 dniach z okulistyki :( Ale okazało się że będę miała jeszcze rezonans głowy ponieważ od roku bolała mnie bardzo okropnie głowa. Okazało się że to guz mózgu teraz można powiedzieć że szpital to mój dom :) Jezdze tam co 1 miesiąc na 3 dni i na częste kontrole. Powiem szczeże że idzie się przyzwyczaić na to innej rady nie ma.:)

noc w szpitalu

Ja w szpitalu leżałem prawie miesiąc i miałem już dość w ostatnich dniach :p

noc w szpitalu

Nie jest łatwo, do tygodnia idzie wysiedziec max,, potem juz cieżko by było. kiedyś do szpitala przyjechalem w nocy, zostalem przyjety, pojechalem z powodu cisneinia w oku, az glowa bolała, i zabieg za 2dni. Na szczescie narazie spokoj ze szpitalami, przynajmniej jesli chodzi o oko to juz nie przewiduje hehe :)