MENU

Forum - Zespół kwiatu powoju.

Zespół kwiatu powoju.

Zespół kwiatu powoju.

Witam, mam 21 lat. Od dziecka choruje na zespół kwiatu powoju w lewym oku. Mam w związku z tym duże problemy z funkcjonowaniem- zawroty głowy, nawet na drabinę wejść nie mogę. Jest tutaj może ktoś z tym schorzeniem? Czy znacie jakiegoś okulistę który mnie nie wyśmieje i nie spojrzy jak na głupka jak mu powiem o tej chorobie? Najlepiej z Krakowa i okolic. Jak wyglada sprawa z orzeczeniem o niepełnosprawność w tej sytuacji? Przysługuje mi ten papierek i gdzie się po niego udać jeżeli mi przysługuje? (Miałam już lata temu ale wielka Pani do orzekania stwierdziła, ze wymyślam bo taka choroba nie istnieje i nie mogę jej mieć bo jest rzadka. Dłuższa sprawa z tym się ciągnie ;)) serdecznie was pozdrawiam i przepraszam, ze tak chaotycznie ale bardzo się cieszę, ze znalazłam takie forum!! 

Zespół kwiatu powoju.

Cześć, mam prawie 25 lat i od urodzenia stwierdzony zespół kwiatu powoju w prawym oku - nikt nigdy mnie nie wyśmiał, po za lekarką medycyny pracy :) nie mam pojęcia co z tą niepełnosprawnościa, sama się próbuję dowiedzieć, bo grozi mi całkowita utrata wzroku w tym oku - pojawiła się zaćma i podejrzenie rozwarstwienia siatkówki, więc czeka na badania