MENU

Forum - Mam jaskrę wtorną

Mam jaskrę wtorną

Mam jaskrę wtorną

Mam 27 lat .. i zespół rogówkowo teczówkowo nabłonkowy który doprowadził do zaawansowanej jaskry.

Od 1.5 roku przeszedlem już kilka operacji trabekulektomi i kolejnych rewizji na Ceglanej w Katowicach . Niestety przetoka wciąż się zamyka .Co kilka dni jestem na ostrym dyźuże z ciśnieniem 50.  Oko wciąż widzi kiedy ciśnienie spada do normalnego ,ale na Ceglanej nie chcą ze mną rozmawiać o zastawce Ahmeda.Na zmianę robią rewizję przetoki lub fotocyclooagulacje .Wczoraj na ostrym dyźuże z ciśnieniem 36 , po 12 dniach od rewizji usłyszałem ,że jak nie jestem zadowolony z leczenia to mogę zrezygnować z leczenia u nich ...W Lubinie usłyszałem ,że zastawka to ostateczność .Kto zna lekarza ,który kieruje e na takie zabiegi? Bo przecież nie wszyscy są przeciwnikami tej metody .Dopóki jeszcze widzę na to oko chcę  je ratować  i jakoś źyć . Bo teraz od maja do miesiąc ciśnienie skacze do 50..Kto ma taką zastawkęi jak się z nią źyje? Pomóżcie bo jestem już u kresu .Żaden lekarz u którego byłem nie chce ze mną o tym rozmawiać .

Proszę o kontakt na adres .renatasiwiec@interia.pl 

 

 

 

 

 

 

Mam jaskrę wtorną

Cześć jeśli masz profil na facebooku to zapraszam Cię do mojej  grupy o nazwie "Osoby słabowidzące"

 

Mam jaskrę wtorną

Trabekutektomia to najgorsza obcja zmożliwych. Wszzystko wraca. zniszczyli ci oko człowieku, a zmiany są już w strukturze oka nieodwracalne. Lepszym rozwiązaniem jest laser SLT! Bezpieczny i można go powtażać wielokrotnie.