MENU

Forum - Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Witam od urodzenia widze tylko na jedno oko(lewe) a teraz w wieku 24 lat zaczalem sie zmagac z astygmatyzmem. W zwiazku z tym  bylem u okulisty i przepisal mi okulary zeby wada sie juz nie pogarszala.Niestety ale w moim wieku soczewkami wady juz nie wylecze i tutaj pada pytanie.Czy znacie jakies kliniki w polsce lub za granica ktore podejma sie laserowej korekcji mojego zdrowego oka?Z gory dziekuje za odpowiedz.

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Nie ma nikogo kto wiedzial by cos na ten temat?

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Wady nie wyleczysz,możesz ją skorygować.Nie boisz się operować jedyne widzące oko? A jak coś pojdzie nie tak?

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

jak moge ja skorygowac?sa kliniki ktore zrobia ten zabieg?

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

kobieta w optyku(nie okulistka)powiedziala mi ze w moim wieku(24)wady juz nie wylecze a podobno mam soczewki lecznicze

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

a poza tym to nie jakas skomplikowana operacja po korekcji lasrowej mozna zaraz wracac do domu

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Nie ma 100% bezpiecznego zabiegu,to medycyna nie matematyka

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

dobrze,w takim razie mozesz mi wskazac klinike gdzie zrobie taki zabieg?

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Na NFZ tego nie robią,wpisz w googlach laserowa korekcja wad wzroku i Ci wyskoczą.W warszawie sa przynajmniej dwa ośrodki, ktore się tym zajmują.Trzeba zadzwonić i dopytać o szczegóły.

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

nie musi byc NFZ.Robia jednoocznym?!Podaj prosze nazwe tych osrodkow

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

wtedy sobie zadzwonie i dopytam o szczegoly

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Retina,Mavita,ale nie wiem czy robią jednoocznym

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

ok dziekuje za odpowiedz zadzwonie tam w poniedzialek i napisze co i jak moze jeszcze kogs zainteresowac w koncu to nasze forum

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Dostalem odpowiedz z witryny ABC ZDROWIE

 Lek. Dorota Kinga Stepczenko-Jach

OkulistaMyślenice90 poziom zaufania Umów wizytę

Witam w Krakowie są takie kliniki u Piotra Voigta na Kluczborskiej i Optegra na Kapelance 42.pozdrawiam serdecznie

Astygmatyzm-jednooczny korekcja laserowa

Witam mógłby ktoś mi powiedzieć właśnie na ten temat czy na prawdę jest ryzyko zabiegu na ten astegmatyzm.Tylko słyszałem że mogą włożyć specjalna soczewkę czy coś takiego do oka.Bo tak wogule ja straciłem widzenie w lewym oku 7miesiecy temu a astegmatyzm miałem już wcześniej.