MENU

Forum - Operacja zeza po 50?

Operacja zeza po 50?

Operacja zeza po 50?

Witam :)

W wieku 2 lat stwierdzono u mnie zeza, ale wyleczył mnie dr Lenkiewicz z Olsztyna. Nosilam okulary do 14 roku życia. Później był spokój. Wzrok zaczął mi się psuć po 40 i znow zaczęłam nosic okulary. Zeza nie było widać...bo był ukryty. Niestety niedawno zaczęly potwornie boleć mnie oczy i ....zez powrócił :( Nie mogę na sebie patrzeć. Znalazlam to forum i przeczytałam o dr Jochan. Mieszkam na pólnocy Polski, ale jestem tak zdeterminowana, że chyba pojade na konsultacje do pani doktor. Zastanawiam się tylko, czy w wieku 50 lat wykonuje się jeszcze operacje.Jeżeli ktoś zoperowal sobie oczy w tym wieku z pozytywnym skutkiem, to proszę o informacje. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam. Nati

Operacja zeza po 50?

Ja miałem w tym wieku 11 dni temu zeza oka prawego rozbieżnego i skośnego  ale po tej operacji troszeczkę rozchodzi mi się  Miałem zabieg u doktora Gawecki klinika Dobry wzrok  Gdansk

Operacja zeza po 50?

Możesz coś więcej napisać? Jakie są Twoje wrażenia, czy wcześniej miałeś operacje?

Operacja zeza po 50?

Wrażenia. Normalnie a operację to jest pierwszą moja

Operacja zeza po 50?

Jak mi ta gałka się nieustawi  całkiem na 100 procent to za jakiś czas  poddam się drugiej operacji tym razem szwy regulowane