MENU

Forum - Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Próbuję po raz kolejny :-)

Od mojej ostatniej takiej propozycji grono nasze znacząco się powiększyło,  więc proponuję, co następuje:

Czy ktoś, kto jest z wrocławia, miałby ochotę na to co w tytule? Nie mam na myśli jakiegoś globalnego, grupowego spotkania, ale tak po prostu, spontanicznie, nawet w dwie, trzy osoby? Święta się zbliżają, więc można by z tej okazji zawrzeć bliższe znajomości.

Gdyby ktoś miał ochotę napić się czegokolwiek w towarzystwie mojej skromnej osoby, to zapraszam.

 

 

 

 

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Moim marzeniem jednym z wielu jest wyjazd do Wroclawia i zwiedzenie tego podobno pieknego miasta czy kiedys jak by miala czas i pieniadze tj na pewnow przyszlym roku czy moglabym przyjechac i ktos by mnie zaprowadzil do jakiegos motelu hotelu a potem pokazal miasto i opowiedzial pare zdan?   Pewnie przyjechalabym z mezem i dzieckiem.lub tylko z dzieckiem. Herbata mile widziana..

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Nie wiem czy zaprowadzenie Ciebie do motelu/hotelu jest dobrym pomysłem.  Co na to Twój mąż? ;-)

Wrocław - piękne miasto, zaiste. Mieszkam w nim już cztery lata i oprócz kosmicznych korków, nie ma żadnych innych wad.

Chyba nie jestem najlepszym przewodnikiem, ale parę zdań - co warto zobaczyć, no i herbata - z przyjemnością. 

Daj znać jak będziesz się wybierać. Zsynchronizujemy czas i miejsce :-)

 

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Typowe rozumowanie mężczyzn hehe

 

Mnie ciekawy jak wygląda rozwój przemysłu we Wrocławiu? 

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Dziekuje za zainteresowanie.  Cokolwiek bede myslec to w 2-giej polowie roku bo w maju mam komunie syna ,  ale moze sie uda za jednym razem Wroclaw i Gory Stolowe  zobaczymy.

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

a ja kawkę we Wrocławiu i owszem i chętnie :)

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

ja takze sie dolaczam ;)

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

PS ja moge nawet w ten pt ;)

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

w piątek to ja odpadam bo mój best friend ma urodziny. 25 więc poważna sprawa. a w weekend uczelnia...

ale może czwartek?

 

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Świetnie! To ja proponuję przyszły tydzień. W tym tygodniu sprzątam po Sylwestrze Ĺ�miech, a za dwa tygodnie wyjeżdżam poza wrocław na tydzień.

Zapraszam na GG, to dogadamy konkretny dzień.

 

 

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Uwaga uwaga!

Demokratycznie (co wcale nie oznacza, że jednogłośnie ;) ustalono co następuje:

Wielki zjazd herbatkowo - kawkowo - piwkowo - whatever...
odbędzie się w następny czwartek, tj. 14 stycznia roku pańskiego bieżącego, w starym nadodrzańskim grodzie Wrocławiem zwanym.
Spotkamy się, kiedy tylko zegary na wieży ratuszowej 7 razy wybiją (te drugie siedem, żebyśmy mieli jasność) w miejscu, gdzie krew złoczyńców nie raz się lała, i łzy kobiet, i pot katów, i kamienie latały...
(pod pręgierzem czyli).

Wszyscy Bracia i Siostry zaproszeni jesteście, a im kto ma bliżej tym serdeczniej!!

 

ps. jakbyście szukali, to ja tam będę robić pajacyki :)

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

ojej na w czawrtek na 99,9% nie dam rady ;/ mam 2 koła z czego jedno na 18:30 ;//

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Zaproponuj inny termin?

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

jeszcze dam znac na pocz nast tygodnia,bo do konca nie waidomo czy kolo bedzie o 18 30 czy na cwiczeniach ;/

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Niestety okazało się, że wyjeżdżam już w tym tygodniu, więc nie będę mógł się z Wami spotkać MarszczÄ� brew

Przepraszam za zamieszanie ale nie wiedziałem wcześniej, że tak się sytuacja rozwinie. Mam nadzieję, że ustalimy kolejny termin. Będę wolny dopiero w ostatnim tygodniu stycznia.

 A propo's jednej z dyskusji: będę prowadził auto do Krakowa i wiózł kolegów z pracy. Jaka jest pogoda - każdy widzi. Nawet osoba obuoczna miałaby problemy. Więc trzymajcie za mnie kciuki. Jak wrócimy cało - będzie to potwierdzenie, że i my możemy wszystko :-)

 Pozdrawiam forumowiczów

 

 

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

no to jak z tym spotkaniem bedzie?:>

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Nawet z Olsztyna przyjadę, tylko zbierzcie się, umówcie konkretnie i dajcie znać jak będą znane szczegóły spotkania i na 100% termin zaklepany.

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

dzisiaj sobie przypomnialem o tym topicu ;) wyszlo sloneczko,jest cieplutko wiec fajnie by bylo sie spotkac pogadac o naszych problemach i nie tylko ;) dalej jestescie chetni wroclawianie i nie tylko ?

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

ja bardzo chetnie bym sie spotkala z wami :)

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Dalej chętna, tylko teraz mi operacja stoi pod znakiem zapytania i nie wiem kiedy bede mogla... :(

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Fajnie by bylo jakby to spotkanie doszlo do skutku tak max najpozniej w lato,poki jeszcze cieplo bedzie ;)

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

W końcu dowiedziałam się kiedy mi operacyjnie wyciągną śrubę stabilizującą piszczel. Zabieg zaplanowali na 18 czerwca z przyjęciem na oddział dzień przed zabiegiem. Po operacji nie wiem jak długo będę dochodzić do siebie i w jakim stanie będę by pozwolić sobie na podróżowanie...

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

...Jestem chętna  dołączyć do WAs  mieszkam  w Chorzowie   Beata...

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Hejka wszystkim,

Odkopuję temat, bo widzę, że parę osób próbowało tu zorganizować spotkanie we Wrocławiu, a ja za miesiąc wybieram się właśnie do tego miasta... ;)

Do rzeczy: 2 lipca będę we Wrocławiu na koncercie Marka Knopflera, ale mam w planach zostać na cały weekend do 4.07. Więc może gdyby przypadkiem byli jacyś chętni na spotkanie jak w temacie, to ja bardzo chętnie... :)

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Czesc jednooczni ...

Mieszkam 70 km od Wrocka ,ale bywam czesto w dolnoslaskiej stolicy 

Mieszkam w wiosce w ktorej jest tylko 5 domow....tak,tak,taka mała osada,przysiółek...

4 km.do sklepu,w lesie,nad rzeką Barycz...

Mogę zaprosic pare osob ---fajne miejxce na grilla i imprezke przy ognisku-bedziemy z mezem i dziecmi zadowoleni 

Jesli ktos chce milo spedzic wekend ,to odpiszcie porozmawiamy i dam namiary

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Atak apropo to tez jestem jednooczna,od 6 miesiecy

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Witam...

 

Mam taką propozycje spotkania się we Wrocławiu, z racji tego że od niedawana jestem osobą jednooczną chciałem "pogadać" z osobami (bądź osobą) w podobnej sytuacji.

  Czekam na propozycje....

Spotkanie przy kafce, herbatce, pifku... podejście drugie.

Od sierpnia dołączyłem do grona ludzi jednoocznych jeśli będzie jakieś spotkanie we Wrocławiu chętnie się zjawie