MENU

Forum - PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Kochani, właśnie przekopałam się przez prawie 600 maili oraz starałam się trochę uporządkować forum.

I stąd moje prośby : Proszę, nie piszcie na skrzynkę redakcyjną z zapytaniami o : renty, stopnie niepełnosprawności, diagnozy lekarskie, ponieważ my nie jesteśmy prawnikami, ani lekarzami, a forum jest właśnie po to, by się poradzić, porozmawiać z innymi, ktorzy mają doświadczenie.

 

Proszę zawsze tytułować dobrze posty - możliwie jak najprecyzyjniej - ułatwi to znalezienie innym osobom potrzebnych treści, oraz nam, nawigację w programie dla administratora.

UPRZEDZAM, ŻE OD DZIŚ KAŻDY POST BEZ TYTUŁU BĘDZIE KASOWANY. 

 

Roniu, dziękuję Ci za adresy w pigułce - postaram się to jakoś zebrać do kupy. Nie jest lekko, bo Irka nie ma, a ja sama potrafię jszcze niewiele.

 

Pomagajmy sobie nawzajem, aby nasze forum było przejrzyste. O to Was bardzo proszę.

Re: PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Kornelio, ja jestem, ale niestety faktycznie tylko od wielkiego dzwonu (właśnie wybił), ale jeśli coś trzeba pilnie, do czegoś jestem niezbędny, to proszę piszcie na mojego maila lub skype - dane w profilu.

pozdrawiam, (z poczuciem winy Zażenowanie)

 

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Irku Ty z poczuciem winy? Odwaliłeś kawał dobrej roboty tworząc tę stronę.

Pozdrawiam

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Oby prosba Kornelii nie pozostała tylko pobożnym życzeniem.  

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Droga Pani Kornelio.

Od pewnego czasu przy tym tytule tkwi wyraz "przyklejony".Czy można prosić o wyjaśnienie co oznacz to słowo, i kogo ono dotyczy?Myślę ,  że każdy z nas forumowiczów chciał i nadal chce być przyklejony  w pozytywnym tego słowa znaczeniu i brać udził w życiu, w wszelkich formach niesienia pomocy  innym jak i osobistego korzystania z doświadczeń opisywanych na forach tego portalu.

     Chcę jeszcze raz wyrazić ogromną radość i uznanie dla Pani oraz pozostałych osób za zorganizowanie tak wspaniałego portalu z którego można wynieść same korzyści, biorąc w nim czynny udział.

     Jako osoba starsza /69 lat/ z 65 - letnim " stażem" jako jednooczny

 chcę się dzielić z Wami swoimi doświadczeniami życiowymi w tym względzie/ jeżeli pozwolicie/.Wiem z przeglądu przeczytanych wątków na forum,  , że wszyscy forumowicze , to ludzie młodzi a nawet dzieci.

 Jestem chyba jedyny  na tym portalu w takim wieku ale na tyle jestem aktywny , że uwierzcie mi, chcę się dzielić z Wami moimi dośwadczeniami i od czasu do czasu przesłać Wam coś  interesującego.Mam też pewne doświadczenie z mojej 35-letniej pracy zawodowej jako nauczyciel a będąc jednoocznym nauczycielem, mam tym bardziej wyrazisty i bogaty pogląd  na życie jednoocznego przez  tak długie lata, czy służę Wam. 

                                                                     Pozdrawiam   

 

 

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Witam serdecznie

Wątek , w którym obecnie odpowiadam, jest PRZYKLEJONY, by zawsze był na górze. Jak Pan pewnie widzi, każda odpowiedź na dany post sprawia, że post jest na pierwszym miejscu. Poprosiłam więc Irka, założyciela tej strony, aby przykleił post do góry - dzięki czemu zawsze go widać. Zależało mi na tym, ponieważ gdyby nie pewne zasady, forum stałoby się nieczytelne, powstałby bałagan i zamieszanie, a osoby szukające informacji - nie mogłyby ich znaleźć.

Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy chce uczestniczyć w życiu i tworzeniu strony, dlatego też wszyscy są mile widziani jako współtwórcy. Ja nie znam się na technicznych sprawach - potrafię zrobić kilka prostych rzeczy - natomiast staram się czuwać nad stroną i forum. 

Na przykład kilkanaście dni temu na naszą redakcyjną pocztę przyszedł e-mail o dodaniu pracowni protetycznej do naszego spisu. Protetyk może sam dodać adres i dane pracowni na naszej stronie, i tak też ta osoba zrobiła. Przez kilkanaście dni mogliście zatem zobaczyć "dodatkową" pracownię protez w Gdańsku. Kiedy zadzwoniłam tam, by upewnić się, czy aby na pewno mamy do czynienia z pracownią protez oczu - Pani, która odebrała telefon okazała wielkie zdziwienie. Powiedziałam więc, że życzę im większej uwagi, gdzie się reklamują, bowiem dodali swoje dane do strony dla jednoocznych.Była to zwykła pracownia protetyczna.Od ząbków :)

Właśnie dlatego chodzi mi o to, byśmy nawzajem dotrzymywali porządku, o ile to możliwe, przysyłajcie newsy, ciekawostki, piszcie, piszcie, piszcie.

Jestem na etapie opracowywania spisu szpitali okulistycznych, który przysłała nam Ronia.

A Irek wsiąkł :) Muszę do Niego zadzwonic.

Pozdrawiam ciepło i dziękuję za miłe słowa, ale ja naprawdę czerpię radość z tego, że mamy swoje miejsce, choćby tylko w przestrzeni wirtualnej.Cieszę się, że mamy tu osoby w różnym wieku - to jest wspaniałe! A Pan wydaje się być bardzo sympatyczną i miłą osobą, że też ja nie miałam takich nauczycieli :)))

Wracając do tematu - KAŻDA PARA RĄK JEST MILE WIDZIANA. Myślę, że najwięcej pożytku przynosimy wtedy, kiedy odpowiadamy innym użytkownikom na zadane pytania, nie pozostawiamy ich bez echa - nawet jeśli niewiele wiemy w danym temacie, podtrzymanie na duchu i kilka ciepłych słów wystarczą.

Wszystkim dziękuję za dotychczasową pomoc.

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Kornelio taka prośba jakbys mogła usunąć moje puste posty w wątku

Kiedy macie urodziny?

 

Re: PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM


Kornelia:

Kochani, właśnie przekopałam się przez prawie 600 maili oraz starałam się trochę uporządkować forum.

I stąd moje prośby : Proszę, nie piszcie na skrzynkę redakcyjną z zapytaniami o : renty, stopnie niepełnosprawności, diagnozy lekarskie, ponieważ my nie jesteśmy prawnikami, ani lekarzami, a forum jest właśnie po to, by się poradzić, porozmawiać z innymi, ktorzy mają doświadczenie.

 

Proszę zawsze tytułować dobrze posty - możliwie jak najprecyzyjniej - ułatwi to znalezienie innym osobom potrzebnych treści, oraz nam, nawigację w programie dla administratora.

UPRZEDZAM, ŻE OD DZIŚ KAŻDY POST BEZ TYTUŁU BĘDZIE KASOWANY. 

 

Roniu, dziękuję Ci za adresy w pigułce - postaram się to jakoś zebrać do kupy. Nie jest lekko, bo Irka nie ma, a ja sama potrafię jszcze niewiele.

 

Pomagajmy sobie nawzajem, aby nasze forum było przejrzyste. O to Was bardzo proszę.

 

 

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Dobra robota z tym postem.

 

 

http://sites.google.com/site/news048/

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

do marian82 to nie jest portal spamowy.

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

witam ja chcialam zapytac jak mozna usunac tutaj profil dawno mnie tutaj nie bylo wiec pomyslalam ze moze usune ten profil a za bardzo nie wiem jak

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Witaj, jak bede miala chwile to usune Twoj profil.

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem tutaj całkiem nowa.

Mam mały problem i potrzebuje skontaktować się z administratorem portalu a na e mail redakcja@jednooczni.org nie odpowiada.

Będę bardzo wdzięczna jeśli posiada ktoś inny bądź bezpośredni kontakt.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i z gory dziekuje za pomoc.

Jak długo mozna starać się o orzeczenie o niepełnosprawności?

Ja utraciłam wzrok w lewym oku chyba w 2010 roku. Mieszkam w Krakowie. W lutym 2011 roku złożyłam wniosek o dopisanie pełnosprawności ze względu na wzrok do posiadanego lekkiego stopnia niepełnosprawności ze względu na układ oddechowy ważnego do 28 lutego 2013 (astma). Od tamtego czasu toczy się postępowanie najpierw: PZDON, potem WZDON, później Sąd Rejonowy w Krakowie, od października 2012 r. Sąd Okręgowy w Krakowie. Jestem przebadana na "dziesiątą stronę" przez kilku lekarzy okulistów w tym dwóch biegłych sądowych - dr Mariola Pawłowska z Katowic i dr Elżbieta Palonka z Kielc.  Okuliści jednogłośnie stwierdzili, że nie widzę na lewe oko i do końca życia widzieć nie będę. Jednak w Krakowie, urzędnicy wiedzą lepiej, a lekarz okulista z Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności ElżbietaAntosik- Lis "uzdrowiła" mnie i orzekła, że" mam wysoką krótkowzroczność". Nic nie dało napisanie dwóch skarg do prezydenta M. Krakowa Prof. Majchrowskiego, który odpisał, ze przecież mam orzeczenie. Napisałam już tyle pism, że zajmują cały segregator. Jednocześnie zwróciłam się do urzędników, żeby wydali zaświadczenie że widzę na oboje oczu. - Ale tego też nie zrobili.  Normalnie droga przez mękę.Czuję się upokorzona, skopana i zaszczuta. Chętnie przyłączę się do poszkodowanych brakiem orzeczenia. Na ten temat mogę wiele opowiedzieć , a nawet mogę prowadzić wykłady.

Jak zmniejszyć zeza

Witam :) Mam problem,nie widzę na prawe oko i mam epiprotezę. Problem polega na tym że robi mi się zez gdy patrzę w lewo w tedy epiproteza rusza się ale tylko troszeczkę a gdy patrzę się w prawą stronę jest to samo ale ten zez jest troszkę mniejszy :( moje pytanie polega czy można jakoś tego uniknąć ? skorygować ? :)

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

po operacji?

PROŚBA DO FORUMOWICZÓW DOTYCZĄCA PISANIA NA FORUM

Cześć Kornelia,

Potrzebujecie dalej pomocy ze stroną? Widziałem newsa sprzed 10 lat w tej sprawie. Tak jak napisałem w wątku w dziale "serwis www":

 Podoba mi się ten portal i chętnie pomógłbym go rozwinąć. Do tej pory pisałem maila na maila redakcji, ale przez ponad miesiąc nie usłyszałem żadnego odzewu. Umiem programować w kilku językach (w tym PHP), administrować serwerami, mam też dość lekkie pióro więc mógłbym spróbować pomóc przy redakcji. Przydałaby się taka pomoc?