MENU

Forum - Potrzebna pomoc!

Potrzebna pomoc!

Potrzebna pomoc!

Witam jestem tu nowa mam pare pytan potrzebuje pomocy a wiec jestem jedno oczna na jedno oko widze na drugie nie mam jaskre i bielmo oko jest nie ladne rzuca sie w oczy innych a ja czuje sie nie komfortowo chcialabym to ukryc myslalam o epiprotezie bo na soczewke mnie nie stac bo sama wychowuje 3 dzieci i z kasa krucho moze mi ktos pomoze co mam robic i gdzie w mazowieckim sie moge o cos starac DZIEKI WIELKIE :(

Potrzebna pomoc!

Musisz wziac od okulisty skierowanie na epi umowic sie w ktorejs z prcownni udac się do NFZ podbic zlecenie i czekac na wizyte 

Potrzebna pomoc!

Witaj,

okulista da Ci skierowanie a z nim udajesz się dalej. Otrzymasz właściwe instrukcje, do epi dopłacasz parę zł(nie wiem  ile obecnie- ja ok 200zł o ile dobrze pamiętam, resztę refunduje nfz). Ja również miałam bielmo,jaskrę i moje oko nadawało się już tylko do usunięcia i implantacji(teraz jest rewelka) natomiast każda próba założenia epi na moje własne oko była dramatem- bolało, przeszkadzało i cały inny wachlarz złych wspomnień..  Trzymam kciuki, powodzenia!!!

Re: Potrzebna pomoc!


Zawleczka:
Witam jestem tu nowa mam pare pytan potrzebuje pomocy a wiec jestem jedno oczna na jedno oko widze na drugie nie mam jaskre i bielmo oko jest nie ladne rzuca sie w oczy innych a ja czuje sie nie komfortowo chcialabym to ukryc myslalam o epiprotezie bo na soczewke mnie nie stac bo sama wychowuje 3 dzieci i z kasa krucho moze mi ktos pomoze co mam robic i gdzie w mazowieckim sie moge o cos starac DZIEKI WIELKIE :(
 
są soczewki z namalowaną tęczówką i żrenicą po nie całe 500 zł ,wystarcza na 2 lata ,nr.telef. 604351235 centrumsoczewek,pl