MENU

Forum - jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

Cześć 7.06 jadę do Krakowa na pierwszą wizytę po epi modelującą na własne oko, to moja pierwsza epiproteza, jak będzie wyglądać ta wersja modelująca ? Jest przezroczystą nakładką, czy normalnie będzie wyglądać jak oko? Po epiprotezę końcową mam się zgłosić na początku września. Odradzono mi epi z akrylu ponieważ może to być za grube tworzywo jak na pierwszy raz dlatego zdecydowałam się na szklaną, po za tym szklana moim zdaniem wygląda na bardziej naturalną. 

jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

Ta pierwsza może być bezbarwna z otworami. Ja mam od kilku dni pierwszą epi z akrylu efekt jest taki że jeśli ktoś nie wie nie pozna nawet że noszę epi. I nie martwię się że mi wypasie i zbije

jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

Na własne oko to raczej jest już zwykłą a nie przezroczysta,ta jest na implant ,może się mylę ale tak mi się wydaje

jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

Czyli coś co będzie przypominać zdrowe oko już? Właściwie bez sesnu. Nie można odrazu wyrobić tą końcową epi?

jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

Jak byłam w protezowni to akurat była kobietą po epi na swoję oko i miała od razu zrobione,może zadzwoń i poprostu zapytaj będziesz wiedziała co i jak

jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

Na własne oko jest ostateczna. Konformer czyli ta z dziurką jest na implant.

jak wygląda epiproteza modelująca na własne oko?

No właśnie umawiając się na wizytę powiedzieli mi, że są dwa spotkania. Więc będę miała prawdopodobnie jakaś wersje modelująca tak tylko pytam jak to wygląda bo mam z tym chodzić do września