MENU

Forum - Epiproteza - może NIEMCY ??

Epiproteza - może NIEMCY ??

Epiproteza - może NIEMCY ??

Witam,

Po rozszczekaniu mojej  szklanki wykonanej przez P. Meyer, zacząłem się rozglądać po rzemieślnikach w Niemczech (szukałem opinii na forach, ale bez rezultatu). Udało się skontaktować:

*F. Ad. Müller Söhne OHG (artificial glass eye is 555,--Euro incl. tax.
For the first artificial eye prosthesis we have to calculate 142,00 Euro extra for the preparation of a model as well as 53,-- Euro

www.muellersoehne.comonsulting/advice)

 

* Arnold Greiner e.K.www.arnold-greiner.de Koszt wykonania 600 euro

Macie może doświadczenie z tymi pracowniami ?? Koszty i ryzyko dobrego  wykonania jest wysokie.

Epiproteza - może NIEMCY ??

Witam . Ja w piątek 26.05.2017r.  jadę po epiprotezę szklaną  do Puszczykowa 950zł i 220euro .Też szukałam w Niemczech są ale drogo od 500euro do 700 do tego podroż i nocleg .Faktem jest że szybkie mają terminy bo miesiąc się czeka . Dam Wam znać czy dobrze mi dobiorą kolorystycznie i czy warto tam robić :) Też Niemiec robi więc zobaczymy . Pozdrawiam

Epiproteza - może NIEMCY ??

Witam ponownie:) Jestem bardzo zadowolona z epiprotezy ,miło i przyjemnie zostałam przyjęta . Pan Protetyk miły i przystojny .Do tego podejście pierwsza klasa ,wszystko tłumaczył ,wykonywał epiprotezę przy mnie .Nawet pochwalił epiprotezę akrylową z Łodzi że świetnie wykonana gdyby nie była za mała .Wiadomo trzeba wymieniać co jakiś czas .Ja bardzo polecam Puszczykowo UśmiechPozdrawiam

Epiproteza - może NIEMCY ??

Jaki koszt protezy,mogłabyś wstawić zdjęcie?

Epiproteza - może NIEMCY ??

Witam 950zł plus 220euro .Naprawdę jestem zadowolona z Puszczykowa .10lat temu robiłam w Łodzi też byłam zadowolona ale jednak szkło lepsze ;) Nawet Protetyk z Niemiec pochwalił epiprotezę z Łodzi .