MENU

Forum - chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

Sluchajcie!!!!!!!!!!!!

dzownili teraz do mnie z gdz temu ze sprawy dla reportera p.Jaworowicz i oni chcą żeby się osoby zebrały ( myslę żeby było chcoicąż 10 osób ) i przyjechały do Warszawy do p Jaworowicz i porozmawiali !! oni zweryfiukją przepis i jest szansa że na głośnią , ale musza ludzie wystapić .

 

Proszę was odezwijcie się kto się czuję skrzywdzony komisjami komu zabrano lekki ,komu nie dano lekkiego

Proszę was jest szansa teraz ,zróbcie to już nie dla siebie ale dla innych!!

moze tym ludziom którzy wystąpią w programie jakieś peiniądzę zapłaca!!!!

więć odzywajcjie się szybko i piszcie kto chce jechać od Warszawy do p Elżbiety i kto by miała ochotę wystąpić w reportażu 

odzywajcie się bo za tydzień ta osoba będzie dzowoniła do mnie i mam jej odpwiedzieć jaka decyzja!!!!

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

 odezwijcie się te osoby które są skrzywdzone po komisjiach  ,że mają jednooczność i nie otrzymali lekkiego stopnia ,albo zabrali im, i jesli taka osoba wystapi w reportażu to otrzyma pieniadze za to.

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

nie piszmy  o kasie,bardzej chyba nam żależy ,zeby sprawa została nagłosniona,stworzyc okazję do publicznej dyskusji,moze przepis ten wcale nie jest taki ostateczny?Tak jak pisałam wcześniej jestem za tym abyśmy mogli wypowiedziec się .Mam nadzieję że w samej Warszawie znajdzie sie grupa naszych przedstawicieli,którzy godnie nas zaprezentują.Ja sama nie mam w tej chwili przyznanej grupy,na oko prawe nie widzę,nie ma szans na poprawę,oko lewe -5,5 ale nikt niewidzi żadnego problemu,mam nawet ponad 20 lat pracy ,przez pewien czas miałam rente z zus ,ale mój czas dobiegł końca-jestem sprawna -nic mi się nie należy.Zbierajcie się i mówcie -GŁOSNO!!!

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

Marzenko  ja tylko tak napisalam o pineiadzac zebyscie sie jakos odezwali i obudzili ! pienedzy nie daja pewnie za wystep w studiu p.Jaworowicz bo zato ze ona ma nam pomoc!!! 

 

piszecie i odzywajcie sie ,ja jestem w stanie jechac do Warszaway,oczywiscie jesli dojdzie to jade, tylkoze ja lekki mam od dziecinstw a na stale a teraz w grudniu w 2013 zabarli umiarowany, najlepszym przykladem sa wlasnie tacy  bez lekkiego albo co im zabarli 

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

Marzenko podaj mi swoj numer telefonu, alboTy si eodezwij 790709097

Re: chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie


marzena1a:
nie piszmy  o kasie,bardzej chyba nam żależy ,zeby sprawa została nagłosniona,stworzyc okazję do publicznej dyskusji,moze przepis ten wcale nie jest taki ostateczny?Tak jak pisałam wcześniej jestem za tym abyśmy mogli wypowiedziec się .Mam nadzieję że w samej Warszawie znajdzie sie grupa naszych przedstawicieli,którzy godnie nas zaprezentują.Ja sama nie mam w tej chwili przyznanej grupy,na oko prawe nie widzę,nie ma szans na poprawę,oko lewe -5,5 ale nikt niewidzi żadnego problemu,mam nawet ponad 20 lat pracy ,przez pewien czas miałam rente z zus ,ale mój czas dobiegł końca-jestem sprawna -nic mi się nie należy.Zbierajcie się i mówcie -GŁOSNO!!!

 

  Marzena odezwij sie na telf do mnie ,albo  podaj swoj

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

moj numer telfonu-790881855.Dziwi mnie ze tak mało ludzi z tego forum,podjeło dyskusje czyżby pozostali posiadali orzeczenia czy też zadowoleni są że już ich nie mają-wiem ze orzeczenie w gruncie rzeczy nie daje zadnych przywileji ale skoro inne grupy mają czemu my mamy z nich rezygnować?

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

  Mnie nie dziwi, że mało kto podnosi głos w sprawie ponieważ obserwując wpisy kolegi wyżej mam sporo zastrzeżeń co do Jego osoby(mocno chaotyczny gość) i szczerości jego wypocin.. Nie udzielam się dużo, ale Twoja postawa Marcinie na forum mnie razi. Skaczesz od tematu do tematu, tworząc kolejne-dla mnie trudne do odczytu niekiedy. Może usiądź spokojnie, napisz jeden ale wyraźny post i nie siej fermentu(przy okazji odrzuć rzucanie mięskiem). Z Jaworowicz to sobie jaja urządasz czy jak? Chaotycznie, chaotycznie...jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi,pozdrawiam

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

Marcinie tak chaotycznie sie nakręcałes żeby cos z tym robic i co sie stało? Opadły emocje chyba.

chcę zrobić reportaż o tym jak zabierają stopinie lekkie

tak jak przychodzi co do czego niema nikogo każdy tylko pisze  i gada żeby zgłosić tam tam .

 

otrzymana odpowiedź z Instytutu Tyflologicznego PZN wyjasnia że żadne przepisy się nie zmieniły od 2003 r.Orzeczenia o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności wydawane są na podstawie rozporządzenia MINISTRA GOSPODARKI, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 15 lipca 2003 r. (Dz.u z 2003 r., nr 139 poz. 1328, ze zm.). W ostatnich latach przywołane rozporządzenie nie było nowelizowane. Nie zmieniły się również przepisy zawierających wytyczne dla zespołów do spraw orzekania o niepełnosprawności. Informacje o zmianach w orzecznictwie, o których Pani wspomina pojawiły się na forach internetowych i są nieprawdziwe. Decyzja czy osoba, która nie widzi na jedno oko zostanie zaliczona do jednego ze stopni niepełnosprawności, zależy od jej stanu zdrowia, który jest oceniany przez zespół orzekający. Przykładowo osoba, która całkowicie nie widzi na jedno oko, również w drugim oku może mieć ograniczone pole widzenia. Zatem, nie można jednoznacznie określić, że tak zwanym osobom jednoocznym z góry należy się określony stopień niepełnosprawności. Krzysztof Wiśniewski prawnik Instytut Tyflologiczny PZN