MENU

Forum - walka z zus

walka z zus

walka z zus

witam Od 1994 roku posiadalem rente z tytulu czesciowej niezdolnosci do pracy. W wojsku po wypadku stracilem wzrok w lewym oku.w tamtym roku zus zabral mi rente piszac w kolejnych orzeczeniach nie jest pan niezdolny do pracy nigdzie nie piszac ze to jest czesciowa niezdolnosc..Po zlozeniu pozwu do sadu skierowano mnie na badania bieglego i ustosunkowanie sie do decyzji komisji zus.No i biegly stwierdzil ze nie widze na lewe oko ale tez powielajac slowa komizji zus napisal nie jest pan niezdolny do pracy nigdzie nie ujmujac ze moja renta byla z tytulu czesciowej niezdolnosci poniewaz moj zawod wyuczony to tokarz.Napisalem zastrzezenie do opinii powolujac sie wlasnie na roznice w tych slowach bo wydaje mi sie ze ma to znaczenie przed sadem i zarzadalem sprostowania.co o tym sadzicie? co moge jeszcze zrobic w tej sprawie bo wedlug lekarza moge pracowac tyle tylko ze sam wiem ze lekarze medycyny pracy nie dopuszcza mnie na wszystkie stanowiska pracy typu kierowca,praca na wysokosci i wiele innych.raz juz prace stracilem z tego powodu bo po zmianie przepisow nie moglem wyrobic licencji na ochrone a pracowalem jako straznik w zakladzie pracy chronionej,czy ktos zna paragrafy lub przepisy dotyczace mojej sprawy.tak nakazal zbadac sad a biegly napisal tak jak zus

 

walka z zus

witaj,,,podziwiam cie za chec walki z tym ZAKLADEM USMIERCANIA SPRACOWANYCH ( ZUS)

uważam że nic nie wskórasz z racjitego ze osoba jednooczna jest w dzisiejszych czasach uznawana za calkowicie zdolna do pracy,w zasadzie nawet nie jest uznawana za niepelnosprawna,,,z chorymi przepisami i urzędnikami nioe wygrasz przynajmniej w swoim przypadku zwlaszcza ze sąd potwierdzil decyzje zusu,,,wspolczuje ,,,

walka z zus

sad jeszcze nie potwierdzil decyzji zus tylko biegly sprawa nierostrzygnieta dopiero w toku mam pare argumentow zobaczymy czy zadzialaja

walka z zus

witaj i jak walka z zusem????? pytam z ciekawosci bo dawno nic w tym temacie nie pisałeś pozdrawiam

walka z zus

trwa nadal teraz sad przychylil sie do opini uzupelniajacej czekam na wezwanie