MENU

Forum - Orzeczenie o niepełnosprawności czy odwoływać się?

Orzeczenie o niepełnosprawności czy odwoływać się?

Orzeczenie o niepełnosprawności czy odwoływać się?

Witam i mam pytanie bylem na komisi i nie dostałem żadnego stopnia niepełnosprawności.Rozpoznanie choroby;Pooperacyjne rożnowzroczności z praktyczna ślepata z powodu zabiegu operacyjnego usunięcia zaćmy wrodzonej oka prawego. Zaburzenia akomodacji oka lewego o typie nie symetralnej akomodacji bardziej nasilone do daliOcena wyników lekarski;Brak możliwości poprawienia ostrości wzroki oka prawego Można przeprowadzić ćwiczenia dla oka lewego.I dostałem odmowęUzasadnienie ;Na podstawie przeprowadzonego badania ( Jakiego badania nie milem zadnych badana okulistycznych na komisji....) oraz dostarczonej dokumentacji medycznej nie stwierdzono naruszenia sprawności organizmu kwalifikującego w/w do przyznania stopnia niepełnosprawności. Wnioskodawca posiada pełna zdolność do samodzielnej egzystencji oraz nie wymaga opieki lub pomocy osób drugich w celu pełnienia ról społecznych oraz może podjąć zatrudnienie na otwartym rynku pracy.( podjąć prace mogę tylko jako masażysta bo nie mam przeciw skazań a reszcze są i jedynie na prace na parteże i nie ciezko fizyczne )Mając powyższe na uwadze postanowiono ja w sentencji .
Wiec tego nie rozumie jak jedno oczny nie może dostać żadnego stopnia ktoś mi może powiedzieć jak napisać odwołanie do zespołu w Krakowie.Orzecznie potrzebuje do szkoły i ewtualnie do pracy.Mam 20 Lat od urodzenia jestem jedno oczny zabieg był w 1993 roku. Jak napisać UZASADNIENIE;(wskaż dlaczego punkty przez Ciebie wymienione powinny zostać zmienione, np. ze względu na niezgodnośd ze stanem faktycznym lub prawnym).Przepraszam jestem zielony ktoś mi może doradzić coś.

Orzeczenie o niepełnosprawności czy odwoływać się?

Ktoś mi pomoże napisać Odwołanie jak uzasadnić? 

Orzeczenie o niepełnosprawności czy odwoływać się?

Poszukaj na forum bo temeat juz był :)

Orzeczenie o niepełnosprawności czy odwoływać się?

jest ale niema tam napisane jak to napisać jakie uzasadnienie dac