MENU

Forum - załamana....

załamana....

załamana....

  Jestem załamana ponieważ nie moge znaleść ponieważ mam zły wzrok ;na jedno oko -10 a drugie -5,porażka a szkieł nie moge mieć mocniejszych bo za duża różnica jest miedzy oczami,dotego brak stereoopsji na dwa oczy i w jednym oku rozwarstwia sie siatkówka.Nie wiem co robić bo okulista zakazał cięzko pracowac ,na wysokośći tez nie mogę pracowac a do tego ślepa....Pracowałam 18 lat na gospodarstwie ,ostatnie 2 lata pracowałam w zakładzie produkcyjnym,od kwietnia szukam pracy ale bez skutecznie.Poradcie mi co mam robić????jestem załamana ponieważ jestem bez środków do życia i chce pracować !!!POMOCY

załamana....

jesli masz zakaz pracowania,to stan na komisji i ubiegaj sie o rente,

załamana....

pozbieraj dokumentacje leczenia, złóż wniosek o rentę w ZUSie. 

załamana....

Witaj. Jeżeli masz grupę to spróbuj może w zakładach pracy chronionej. Nawet do sprzątania. Wiem, że nie jest to może dla Ciebie zbyt ambitna praca, ale zawsze to jakiś dopływ gotówki, a po godzinach albo w dni wolne możesz szukać sobie innej pracy, już na spokojnie. Wiem, że my mamy gorzej, bo wszędzie chcą dobry wzrok, ale to nie zamyka nam kariery. Wyrzucają drzwiami, to wchodźmy oknem i tyle. DAMY RADĘ