MENU

Forum - Odnowa ważności prawa jazdy

Odnowa ważności prawa jazdy

Odnowa ważności prawa jazdy

W 2008 roku zdałam prawo jazdy. Wydano mi ten dokument na nie całe 5 lat. W marcu 2013 roku muszę wystąpić o wydanie nowego dokumentu i ponownie przejść badania. Widzę bardzo dobrze na lewe oko. Noszę okulary +2 na prawe oko. Ostatnio będąc na kontroli okulistka powiedziała mi, że wada jest nieodwracalna. Jest tak od około 6 lat. Moje pytanie brzmi, czy lekarz znowu wyda mi prawo jazdy na 5 lat czy może tym razem na dłuższy okres? Jazda nie sprawia mi problemów. Nie miałam stłuczek ani wypadków. Proszę o odpowiedź jeżeli ktoś miał podobną sytuacje.

Odnowa ważności prawa jazdy

Ja teraz też musiałem odnowić badania na prawo jazdy ,poprzednie miałem na 5 lat,moja wada to  minus 3 na prawym oku na lewo oko niewidze niestety.Sprawa jest prosta udaj sie poprostu do ośrodka szkoleń ,gdzie chodziłaś na prawo jazdy tam zaplacisz jedynie za badania w tym roku płaciłem 80zł ,mi też chciano dać na następne 5 lat,ale odpowiednio pogadałem z lekarzemi dała mi na 10 lat i ma na ten czas spokój ,życze powodzenia.

p.s.na stałe raczej nie dostaniesz ponieważ nie chcą dawać.

Odnowa ważności prawa jazdy

Ja wymieniałam prawko teraz w kwietniu. Dostałam dalej na 5 lat, bo okulistka nie chciała mi dać bo zapewne boi się jakiejś kontroli. Koszt całej wymiany 200 zł. Masakra....Ale najważniejsze, że jest.

Pozdrawiam 

Odnowa ważności prawa jazdy

Dzięki za odpowiedź. Temat do zamknięcia.