MENU

Forum - Praca w urzędzie

Praca w urzędzie

Praca w urzędzie

Witam!

 

Jestem osobą jednooczną, która dostała pracę w urzędzie. W związku z tym muszę iść do lekarza od medycyny pracy (okulisty). Jak myślicie czy jednooczność będzie przeszkodą do tej pracy? Czy lekarz wpisze mi ograniczenia co do korzystania z komputera? 

 

Pozdrawiam

Praca w urzędzie

Bez obaw. Dostaniesz zdolność do pracy przy komputerze, najwyżej Ci powie, że maksymalnie do 4 godzin dziennie. Mnie tak okulistka mówiła, ale ostateczna zgodę podpisuje lekarz medycyny pracy, a nie okulista.

Praca w urzędzie

  • pytasz jak myslicie wiec odpowiadam. mysle, ze jezeli osoba jednooczna nie mogla by pracowac w urzedzie no to gdzie? pewnie nie bedziesz mial zadnych problemow z podjeciem tej pracy, czyba , ze jest to URZAD OCHRONY PANSTWASuper

Praca w urzędzie

TYLKOPAMIETAJ, ZEBYS PODJAL PRACE W POMIESZCZENIU W KTORYM JEST NA CZYM OKO ZAWIESIC INACZEJ DO 67 ROKU NIE WYTRZYMASZ.Perskie oko

Praca w urzędzie

DOSLOWNIE- O.K.O. , BO OCZU TO JUZ NIE ZAWIESIMYśmiech

Praca w urzędzie

drogi proboszczu, czy mozesz pisac w jednym poscie? ja wiem, ze edycja siadla, ale opamietaj sie troche :) dzieki!

Praca w urzędzie

  • postaram sie streszczac droga Kornelio.

Praca w urzędzie

Dzięki za odpowiedzi! Mieliście rację - lekarz nie robił problemu :)

Praca w urzędzie

Drogi Sebolu  chciałam cię zapytać jakie masz wykształcenie że dostałeś prace w Urzędzie....ja też jestem osobą jednooczą szukam pracy ale jak narazie bez skutku chcialam napisac ci emaila z tym pytaniem ale nie znalazlam u ciebie odpisz pozdrawiam kasia