MENU

Forum - wniosek

wniosek

wniosek

mógłby mi ktoś pomóc, bo już się pogubiłam w tym wszystkim. mam zamiar ubiegać się o przyznanie stopnia niepełnosprawności, ale mam problem co wpisać we wniosku. a mianowicie, jest tam pytanie w jakim celu staram się o ten stopień i są odpowiedzi: -zatrudnienie

-szkolenia

-przedmioty ortopedyczne

zasiłek stały

-pielegnacyjny

-korzystanie z ulg

co powinnam zakreślić? wiem głupie pytanie, ale mimo szystko proszę o mądrą radę. napisze jeszcze że nie widzę na jedno oko od urodzenia, na drugie widzę normalnie i mam 32lata. czego mogę się spodziewać na komisji?? proszę o odp.

Re: wniosek

 Ja miałem taki wybór jak "odpowiednie zatrudnienie" co też zaznaczyłem w tym przypadku stawiałbym na szkolenie:)

Też nie widze na jedno oko nie dostałem żadnej grupy mimo iż pisałem 3 wnioski bo decyzja brzmiała że 'pana wada nie zalicza się do tego aby pan potrzebywał opieki ze strony innej osoby jak i nie przekreśla wielu zawodów"

Komisja?No cóż ja byłem na takim wywiadzie gdzie kobieta spisywała dane co robie,czym się interesuje,itp...złożyłem papiery u jakiejś pani,dostałem za miesiąc odmowe i tak dwa razy jeszcze mi odmówili aż dałem sobie spokój.Nie stawałem przed żadną komisją aby walczyć o swoje.Mieszkam w krakowie,nie wiem jak tam będzie u ciebie 

 

wniosek

byłam na "komisji" , jedna osoba,która nie spytała mnie o wzrok, czy problemy związane z jednoocznością, ale o wzrost? wagę? to czy pracuję, uczę się i takie tam. oczywiście odpowiedź była odmowna. mają zdolności, w jedną chwilkę potrafią  "uzdrowić".chyba się odwołam ,ale wątpie czy to coś da

wniosek

Zapewne jak sie odwołasz to tez odrzuca i pozostanie Ci sąd. Taka sama sytuacja jak u mnie ,ja po pierwszej rozprawie w sądzie wygrałem.